2733
2739
عنوان

شوهرای شمام دو قطبیه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 63 پست
برا حل مشکلت امضام♥️😍

سابهات از چه سایتیه؟میفروشی؟خدایی من خودم چندتا ساب معتبر از سایت مانی ام خریدم و دارم.ساب چهره دلخواهم دارم

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساب چیه؟؟؟؟؟؟

یه نوع تکنیک که با آن میتوتید به هرخواسته ای داشته باشید برسید مثل جذب پول ماشین خونه.. زیبایی.. انتخاب همسر قبولی درکنکور و... یه سری پیام‌های پنهان هست که در آهنگ گنجانده میشه و از طریق هنذفری رو ناخودآگاه ذهن اثر میذاره و ذهن هم باورش میکنه و باعث میشه به خواسته ات برسی

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2740
عزیزم سابلیمینال یه نوع تکنیک هس که از طریق پیام‌هایی که با هنذفری به ناخودآگاه فرستاده میشه خواه نا ...

عزیزم باید چیکار کرد

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐
خسته نمیشی

ی روزایی عالیه  جوری ک دوس دارم اسپری بزنم بهش همینجور بمونه

ی روزایی از صدام و یزید بدتره مث امروز

من اولا همش دعوا میکردم باهاش   ولی الان فقط سکوت میکنم خودش شرمنده میشه

سابهات از چه سایتیه؟میفروشی؟خدایی من خودم چندتا ساب معتبر از سایت مانی ام خریدم و دارم.ساب چهره دلخو ...

من واسطه هستم گلم.. اونی که من میشناسم خدایی واقعااا به جرات میتونم بگم یه سخص متدین باخدا و حلال خور هس سرش خیلی هم شلوغه.. رو هرساب حدود یک هفته وقت صرف میکنه میگه بیشتر هدفم حل مشکلات مردم هس نه درامد

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
من واسطه هستم گلم.. اونی که من میشناسم خدایی واقعااا به جرات میتونم بگم یه سخص متدین باخدا و حلال خو ...

ساب هاش چقدره؟فارسی درس میکنه؟من خودم ساب ها مورد نیازمو دارم.ثروت.پوست.چهره دلخواه.موی صاف و ..

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم