2737
2739
عنوان

بچه ها من بچمو میخامممم

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 67 پست
ن بخدا شیر دارم ۱۴ هفته بودم

عزیزم من بعد زایمان ب زور شیرم دراومد

اگ شیر داری حتما به دکترت بگو چون پرولاکتین مانع بارداری میشه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

عزیزم پرولاکتینت بالاست اگه میخوای زودی باردار بشی برو دکتر بهت آزمایش بده بعد دارو بخور به محض اینکه پرولاکتینت  بیاد پایین شیرت قطع میشه و  باردار میشی واسه چی سقط شد عزیزم خدا بهت صبر بده منم سقط داشتم خارج از رحم هم داشتم تا دوباره باردار نشدم آروم نگرفت قلبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر عزیزم بعد از سقط شیر نمیاد..... مگه اینکه ماه ۷ و ۸ حاملگی

عزیز مادر من ۶ ماهه بود زایمان کرد شیر داشت.منم دارم یعنی دروغ میگم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
خدانکنه گلم.😢😢

یکی از اقوام ما بار اول و دوم بارداریش سقط کرد و بار سوم خدابهشون یه پسر سالم داد

شماهم توکل به خدا انشالله دفعه دیگه خدا یه نی نی خوشگل و سالم و تپلی بهت میده😍

میشه برای خودم و خانوادم یه صلوات بفرستین  میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود  مرسی خدا جون  
2731
پرولاکتینت بالا بوده ک سقط کردی حتمن ب دکتد بگو 

مگه تاثیر داره؟من جنینم هفت هفته سقط شد 

بدون هیو مشکلی 

سونوها رحمم سالم 

بدون سابقه ی نازایی 

ناخواسته باردار شدم

بچه هم کانلا سالم با ضربان قلب و همه چی مرتب یهو پریود شدم سقط شد دکترا هم نفهمیدن چرا 

سنمم کمه بچه دومم هست

الان شیر دارم با اینکه یه ماهو نیم از سقطم میگذره

از  چند ماهگی شیر میاد 😐

نمیدونم والا خواهر شوهرم بچش دنبا اومد مشکل داشت فوت شد تا چند ماه شیر میومد.

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
عزیزم پرولاکاینت بالاست اگه میخوای زودی باردار بشی برو دکتر بهت آزمایش بده بعد دارو بخور به محض اینک ...

شب قبلش رابطه داشتم فرداش یبوست انقد زور زدم بچه کنده شد....چند ماه بعدش باردار شدی.اره منم میخام برم زیر نظر دکتر

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2738
مگه تاثیر داره؟من جنینم هفت هفته سقط شد  بدون هیو مشکلی  سونوها رحمم سالم  بدون سا ...

آره وقتی شیر داری یا همون ترشح سینه یعنی پرولاکتینت بالاست و علت سقط و باردار نشدنه وقتی بیاد پایین سریع باردار میشی 

شب قبلش رابطه داشتم فرداش یبوست انقد زور زدم بچه کنده شد....چند ماه بعدش باردار شدی.اره منم میخام بر ...

هیچ مشکلی طی اون سه ماه نداشتی ؟ لکه بینی یا درد؟ کار سنگین انجام ندادی ؟ آخه منم یبوست دارم زیاد زور میزنم

الهی 🥺🥺🥺

الانم میگه هیچ وقت بچه نمیخام ۷۰ روز زنده بود سهل انگاری بیمارستان مرد دختر بود شوهرش همیشه به یادشه.الههی برا کسی پیش نیاد

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
ب دکتر گفتی شیر دار؟ی قرص میده بهت حتمن ب دکتر بگو

نه تازه متوجه شدم شیر دارم

دخترمو عید از شیر گرفتم 

خرداد مجدد ناخواسته باردار شدم که بدون علت سقط شد 

هفت هفته سقط شد و الانم ک یک ماه میگذره شیر دارم

2706