2752
2734
عنوان

استفاده از خون بند ناف

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون مادر خانومی انشاالاه هیچکس لازمش نشه.ولی پدر و مادر کاری جز نگرانی آینده بچشون ندارن.همه زحمتها بخواطر این جگر گوشه هاست
ارامش: هنر نپرداختن به انبوه مسایلی است که حل کردنش سهم خداوند است..
ببخشید دخیره احتمال پس زدن پیوند: دوقلوها یکسان 0 درصد خون بچه به یکی از والدین 25 درصد یکی از خواهران یا برادران 50 درصد وهمین طور با دور شدن نسبت احتمال بالا میره
هر جا هستم باشم. .. آسمان مال من است.... پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین، مال من است
عزیزم اتفاقا خیلی خوبه ... همه فک و فامیلای ما اینکارو کردن ... پولی نیس که ... ارزششو دارهههههههههههه ... بعد ها خداییییییییییییییییییی نکرده شایددددددددددددددد احتیاجشون بشه. ازش نگهداری میکنن مگه الکیه ... اونجا که برق نمیره که ...یه سریا میگن برقا بره و دستگاها خاموش بشه و ... این حرفا چرته ... مرکز به اون بزرگی از همه خون بند ناف ها نگهداری میکنه. البته هر بچه ای خون بند نافش به اندازه ای نیس که بشه ذخیره کرد ... باید خون بند نافش حداقل یه باکس بشه وگرنه مرکز قبول نمیکنه برای هزینه
باور کن بعضی وقتا خوشبختیت در گرو داشتن سلامتی عزیزاته .... فقط همیییییییییییین ... http://leily76-kk.samenblog.com
پولدار
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
به نظر من ارزش داره...لااقل وجدانت راحته که یه کاری برا بچه ات کردی...شاید سال بعد خدا خواست و خیلی پرلدار شدین....یک و خورده ای فقط باید بدین. سالیانه ش که کمه هزینه ش
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
لی لی بچه اولم کافی نبود سلولاش ذخیره نشد قراردادو فسخ کردن و پولو برگردوندن اما دومی ذخیره شد
گفته های نسرین عزیز شک تو دلم انداخته.! اخه اگه میشه از خون معمولی استفاده کرد پس رویان تبلیغ واسه چی میکنه؟
ارامش: هنر نپرداختن به انبوه مسایلی است که حل کردنش سهم خداوند است..
2706