2737
2739
عنوان

میخوام گواهی نامه بگیرم ولی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 38 پست

عزیزم ن قرار نیست کسی چیزی بگه الانم عصر حجر نیست تو خیابونا راننده هایه زن شاید بیشتر از مرد نباشه ولی خیلی کم ترم نیست... من خودم گرفتم خیلیم راضیم دیگه برایه جایی رفتم احتاج ب کسه دیگه ای نداری کلا رانندگی یکی از واجباته واسه ادم بنظرم 

اغلب رابطه ها ب این دلیل شکست میخورند ک وقت بسیاری را بجای لذت بردن از همراهی یکدیگر، صرف خاطر نشان کردن اشتباهات همدیگر میکنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا .این چه تفکریه؟

این مال زمان قدیم بود . الان دیگه کسی تعجب نمیکنه از رانندگی خانما .

من از ۱۷ سالگی تو جاده پشت فرمون نشستم هنوز گواهینامه نداشتم .الان ۳۵ سالمه .

یعنی نزدیک ۲۰ سال پیش . اون موقع هم این فکرو نمیکردم که تو الان میکنی.

بوق ماشین عقبی و حرف‌مردم برات بی اهمیت باشه 

2731

اتفاقا من خیلی اعتماد بنفس میگیرم فقط چون اوایله میترسم تر بزنم..البته یکشنبه امتحان توشهری دارم، 

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

عربستانم زنا دارن گواهینامه میگیرن

خجالت چی

بازم استرس بگی ی چیزی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740

اگر تو تهرانی اونچیزیم که از رانند گی میدونی فراموش کن چون تو تهران رانندگی کردن خیلی سخته و اعصاب خورد کنه .راننده بگیری بهتره تا بعدا بخوای قرص اعصاب بخوری 

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐
اگر تو تهرانی اونچیزیم که از رانند گی میدونی فراموش کن چون تو تهران رانندگی کردن خیلی سخته و اعصاب خ ...

چرا سخته؟

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
اگر تو تهرانی اونچیزیم که از رانند گی میدونی فراموش کن چون تو تهران رانندگی کردن خیلی سخته و اعصاب خ ...

اتفاقا تهران نسبت به شهرای بزرگ دیگه خیلی رانندگیشون بهتره. اکثرا صبورن. ولی من تو مشهد ابدا پشت فرمون نمیشینم چون همشون دوست دارن زودتر برن. 

ولی تو تهران همیشه میشینم و راضیم 

2706