2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خونه تمرین کن بازم خوب نمیشه فرصت ولی بهتر میشه رقص یه استعداده از بچگی من از بچگی میرفصم و واقعا خیلی خوبه الانم به دخترم ارث دادم 😝ببین چه قرایی میده💃

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
2728
هیچی عروس که نباید خیلی برقصه عروس فقط یکم دست به دامن میگسره و پاهاش رو اروم تکون میده خود دامن میر ...

عروس نیست میگه تو عروسیا 

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
نمیشه خوووو تو فک کن امید جهان  ول ول ول ول ولولک هاااا بنوازه و تو بشینی موزتو بخوری😐😂😂عمرا

تو این شرایط پاهاتونو زیر میز برقصونین. ولی وقتی بلد نیستین نرین برقصین چون فیلم عروس بدبخت خراب میشه. 

عروسی من یکی تر زده تو کل فیلم با دامن و بلوز و روسری و دمپایی 😢😢😢

نرقص..خیلی خانم و سنگین یه جا بشین..خیلی هم کلاس داره    

اره من با اینکه خیلی خوب میرقصم الان دوساله که بجا میشینم مگه خودشون بیاد منو بلند کنن یه دور میرقصم

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
2738
تو این شرایط پاهاتونو زیر میز برقصونین. ولی وقتی بلد نیستین نرین برقصین چون فیلم عروس بدبخت خراب میش ...

😂😂😂 من بلدم خب

بعدم قرتی طوری میریم وسط ما😌 

ی جوری که همه هم بشن زوم هم بگن جوون😛😂

عروس نیست میگه تو عروسیا 

راستم میگیااا😁😆

خو پس بشین میوه و شامش رو بخوره 

یا بره دور عروس وایسه دستش رو بزنه منم نمیرقصم فقط میرم دست میزنم😆

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
تو این شرایط پاهاتونو زیر میز برقصونین. ولی وقتی بلد نیستین نرین برقصین چون فیلم عروس بدبخت خراب میش ...

وای😂

من فیلم عروسی دختر عموم دیدم پارسال عروسیش بوده از خنده مردم

داشتم خیلی با کلاس وسط با عروس میرقصیدم از فامیلای شوهرش با آرنج زدن تو سرم😐

منم ی اخمیییی کردم بهش همون موقع هم دوربین زوم کرد رو صورتم😂😂

راستم میگیااا😁😆 خو پس بشین میوه و شامش رو بخوره  یا بره دور عروس وایسه دستش رو بزنه منم نمی ...

من بیشتر مواقع دست هم نمیزنم والا چ کاریه😒😆