2737
2734
عنوان

🌸🕋 سفره صلوات هدیه به آقا امام هادی (ع)🕋🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 873 بازدید | 187 پست

۱۰۱

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
100 تا به نیت حاجت دل @شانسی   @بالکبابی   @سواره   @nazpari95   @ه ...

چقد شما مهربونی 😍

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

100 تا به نیت حاجت دل @مامانبزرگپانیذ    @عشقم_محمد    @moon74  

@mohadese1379  

@hellosummer  

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2740
چقد شما مهربونی 😍

فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘 

14 تا به نیت حاجت دل شما

انشاالله حاجت دلت روا بشه 😘 الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

۱۴تا

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘  14 تا به نیت حاجت دل شما انشاالله حاجت دلت روا بشه 😘 الهی آمین 🤲&nb ...

ممنون  دعا کنید نی نی دار شم 🥺

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

100 تا به نیت حاجت دل @تیناز71      @اعتصامی      @سرمه81      @سینوس      @شالگردن    

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲