2737
2739
و اینکه تا روز موعدم دردای پریودی داشتم همش میگفتم الان پریود میشم 

یا خدا

میدونی من دقیقا روز تخمک گذاریم رابطه داشتم 

برا همین میگم حتما گرفته نمیدونم

آزمایش خون دادی یا ادرار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوشنبه دوازده ساعت بعد تقریبا خوردم بعد دو شب درد شدید پریودی گرفتم با حالت تهوع شدید ولی پریود نش ...

من همون موقع خوردم انشالله دوتایمون پریود شیم

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸
یا خدا میدونی من دقیقا روز تخمک گذاریم رابطه داشتم  برا همین میگم حتما گرفته نمیدونم آزمایش ...

منم موقع تخمک گذاریم بود ازمایش ادرار بود همون موقع اومدم خونه بی بی هم زدم مثبت شد یادم نیس خونم گرفتن یا نه

2731
پس دقیقا مثل من شدی احتمال بارداریت هست اما انشاالله که نمیشی استرس نگیر

وای خدا

هر از چندگاهی زیر دلم یکم درد میگیره

فقط یه چیزی من قبلا هم خوردم اصلا جلو ننداختم همون روز موعدم پریود شدم

ولی ایندفعه روز تخمک گذاریم بود یکم استرس دارم

وای خدا هر از چندگاهی زیر دلم یکم درد میگیره فقط یه چیزی من قبلا هم خوردم اصلا جلو ننداختم همون رو ...

نگران نباش صبر کن تا روز موعدت من دقیقا همه ی علائم پریود و داشتم سینه هامم درد میکرد برای همین اصلا ب بارداری فکر نکردم ولی بودم و خداروشکر ک بودم الان خیلی راضیم🤩نی نی داری؟

2738
نگران نباش صبر کن تا روز موعدت من دقیقا همه ی علائم پریود و داشتم سینه هامم درد میکرد برای همین اصلا ...

آره یه دختر ۷ ساله دارم

شوهرم بچه نمیخواد تا یکی دوسال دیگه

وگرنه من بدم نمیاد فقط میترسم از بارداری و عمل 

من ی بار خوردم ماه بعدی تنبلی تخمدان گرفته بودم و پریودی هام تا سه ماه نا منظم شده بود که رفتم دکتر تشخیص داد . ولی خدا رو شکر زود رفتم و درمان شدم با ی ماه دارو خوردن. کلا هورمون ها رو میریزه بهم.

الحمدلله علی کل حال

[QUOTE=155856074]من ی بار خوردم ماه بعدی تنبلی تخمدان گرفته بودم و پریودی هام تا سه ماه نا منظم شده بود که رفتم دکتر ...[/QUOاون ماه که خوردی بعد از چند روز پری شدی

وزن اولیه ۶۳ وزن هدف ۵۸
2706