2733
2739
عنوان

بچه ها بعد١٠سال ازدواج معلوم ميكنه ك باكره بودم يا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 40 پست
برو سرشم بیافت با این شوهر دادن و حامی شدن دخترش ..میخواد چیکار کنه ؟ اه مثلا مادره 

روي صدتا نامادري رو سفيد كرده يني!!

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
كم اومد گواهي بكارتم داشتم ميگه بايد خون همه جارو برميداشت و ادعا داره ك اصلا خون نيومد!گواهي رو پار ...

عزیزم برا منم خون اینقد کم بود که به سختی میشد فهمید ولی شوهرم بت وجود این همه پستی و کثیفی از این تهمت ها بهم نزد خدارو شکر

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
نفقه و اجرت المثل داری پیگیر حدقذف باش مگه کنیزی که باهاش موندی مردی که بخواد از روابط خودش همسرش جا ...

گلي اين اجرت المثلو ميدوني مبلغش چقد ميشه ١٠ سال؟

2738

عزیزم من بعد سه ماه یا ۶ ماه از ازدواج همچین تهمتی بهم زد شوهرم دهن مادرشوهره افتاده بود جلو همه و مامانم همچین حرفی زد ک دخترت دختر نبود...ولی خب بعد اون مدت دیگ معاینه نشون نمیده...من از اون مدلاش بودم ک برا بار دوم خون میاد ولی خب ادمی ک شعور ندار نداره دیگ جدا شدم ازش

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
عزیزم من بعد سه ماه یا ۶ ماه از ازدواج همچین تهمتی بهم زد شوهرم دهن مادرشوهره افتاده بود جلو همه و م ...

خدا لعنتش كنه