2733
2739
عنوان

هفته ۲۰ بارداری هستم ولی هنوز شوهرم به خونوادش نگفته بارداریمو

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 53 پست
پروفایلت رو میخوام😫😫😫😫

خودمم میخوامممم😭😭😭 میخواستم بنویسم بستنی شکلاتی اشتباهی نوشتم شکلات دیگه هم درست نمیشه

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
خوب کردی نگفتی مگه میخوان برات چیکار کنن من وقتی فهمیدن باردارم یه مبارک باشه که بهم نگفتن، تو دوران ...

خداصبرت بده ⁦❤️⁩😓

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین اعتقادو دارم مادرشوهرم خودش قبول داره چشمش شوره  بشدت میترسم

نمیگیم گلم من بدبخت تازه عروسم کلا عاشق رفت امدم انقد چشماشون شوررررره دعوتشون کردم نزدیک ۳۰تا ادم داشتم مرغ سرخ میکردم گازم ترکید بدون هیچ دلیلی دیگه یاد گرفتم سالی یبار مهمونشون کنم تو چشم کمترباشم

2731
چه ذوقی بچم سقط شد من موندم و یه عالمه حرف از خانواده اش داغونم کردن با زخم زبوناشون  اگه نگفت ...

ببخشید😓

اشکال نداره خدا جوابشون رو میده

ان شاالله بعدی بسلامت بدنیا میاد

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
برای حاجتت ۱۰ تاصلوات فرستادم😘

مررررسی عزیزم🥰🥰🥰🥰

2740
عزیزم شما چرا  میگی ببخشید  ممنونم گلم از دعات  شما ببخشید اگه از پیامم لحن بدی برد ...

نه خواهش میکنم بالاخره باعث شد یادت بیوفتن

خوشبخت باشین⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یه هفته دیگه دارم میرم توی ۶ ماه

اگه مشکلی باهم ندارید بگو چ اشکال داره

‌مث خودمی تا حامله شدم ب همه گفتم 😂😂😂

خودمم بچه اولمو تا بی بی چک مثبت شد به عالم و ادم خبر دادم

دوست و اشنا و فامیل و همه 

شوهرم کارم نداشت چون ذوق داشتم 

ولی الان من با خونواده شوهرم قطع ارتباطم، شوهرمم میگه این یه مساله شخصیه ، نمیگه😁

حتی به خانم دوستمون امروز گفتم باردارم و پنج ماهمه باورش نمیشد . به شوهرش خبر داده بود و کلی از دست شوهرم ناراحت شده بود که چرا با این که اینقد با هم صمیمی ان و هر روز سر کار با همن بهش نگفته بود. خییییلی شاکی بود و حتی تبریک نگفت. موندم این که دوستش بود اینقد شاکی بود خونوادش شاکی نمیشن عایا؟

😕چرا شوهره منم میگه هر وقت شدی نگیم تا وقتی جنسیتش معلوم میشه من مخالفم 😂اصلا دهنم چفت و بست ند ...

خودمم بچه اولمو تا بی بی چک مثبت شد به عالم و ادم خبر دادم

دوست و اشنا و فامیل و همه 

شوهرم کارم نداشت چون ذوق داشتم 

ولی الان من با خونواده شوهرم قطع ارتباطم، شوهرمم میگه این یه مساله شخصیه ، نمیگه😁

حتی به خانم دوستمون امروز گفتم باردارم و پنج ماهمه باورش نمیشد . به شوهرش خبر داده بود و کلی از دست شوهرم ناراحت شده بود که چرا با این که اینقد با هم صمیمی ان و هر روز سر کار با همن بهش نگفته بود. خییییلی شاکی بود و حتی تبریک نگفت. موندم این که دوستش بود اینقد شاکی بود خونوادش شاکی نمیشن عایا؟

خودمم بچه اولمو تا بی بی چک مثبت شد به عالم و ادم خبر دادم دوست و اشنا و فامیل و همه  شوهرم ک ...

چون قطع رابطه این شاید شاکی نشن بعضیا واقعا حس ندارن.ولی مادرشوهرمن چون مادر ندارم واسم مادری کردخدا ازش راضی باشه

Ɨꫝғɨꫝɨᴛʏ ɨ ℓσꪤε ʏσʊ ᴀꫝ∂ ɢσɨꫝɢ ᴛσ Ᏸε*ـ*