2733
2739
خواهر شوهرمم میخوره میگه خیلی خوشمزه اس...همینجوری که محتویات مرغ رو درمیاره داره مرع رو میشوره جیگر ...

😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
راستشو بخوای ندیدم شنیدم اونم از مادرشوهرم که جنوبیه و خودش قوری دم میکنه ولی میگه تو جنوب بعضیا تو ...

چای توی فلاسک برای تنبل بودنه؟تو همین مملکت کلی آدم توی فلاسک دم میکنن که علتش تنبلی نیست علتش اینه که فلاسک خوب تا کلی وقت چایی رو داغ داغ نگه میداره و کهنه هم نمیشه.ربطی هم به گرماو...نداره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نیست😐اخه دوغ وبریزن رو برنج

خب ما دوغ پلو رو از ماست و پلو بیشتر دوست داریم چون ترش تره البته غذا که نیست... با سیرم میخوریم.... البته دوغ محلی ها نه دوغ کارخونه... عوضش شیر برنج اصلا نمیخوریم حالمون بد میشه میبینیم

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
2738
 چای توی فلاسک برای تنبل بودنه؟تو همین مملکت کلی آدم توی فلاسک دم میکنن که علتش تنبلی نیست علتش ...

گفتم مادرشوهرم اینطوری میگن. نه من. گفتن تو جنوب یه سری تو فلاسک دم میکنن اونم از تنبلی. فقط هم یه بار از حرف زدیم.نمیدونم شوخی بود یا جدی. 

والا من هم به نظرم تو فلاسک خیلی راحت تره تا قوری. پس تنبلا هم احیانا " ترجیح بدن تو فلاسک رو. بهر حال خیلی مهم نیست. هر  دلیلی داشته باشه هر کی هر جور راحته. تنبلی زرنگی مزه شو اونجوری ترجیح میدن گرمشونه. خیلی به نظرم دلیلش اهمیت نداره.

لطفا شما بسطش ندید به ترک ها...من روی صحبتم با یکنفره که باتوهین شروع کرد.وگرنه اهل قومیت و این مسخر ...

والا من بسطش ندادم 

دیدی که نظر خیلیای دیگه هم همین بود 

نمیخوام باهات بحث کنم 

پیشنهادم اینه اروم باشی و تعامل درست با ادما داشته باشی وگرنه توهین و بی احترامی رو همه بلدن

یه عادت خیلی عجیب که رو اعصابم هست این یه بار موقع ورود سلام می کنی می بینی دوباره تک تک سلام و احوا ...

آیا اهل سوادکوه هستن؟ 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

مادرشوهرخاهرشوهرم هفته ای یه دفعه حموم میکنن یعنی خواهرشوهرم میگی برو حموم انگار داری فحشش میدی ...بعد منکه یه روز درمیون میرم حموم براشون عحیبه میگن تو عاشق حموم کردنی یافک میکنن رابطه داشتم ک حموم میرم

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
2706