2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثلا مامانم تو کله جوش تخم مرغ میریزه. میشکنه توش درسته توش پخته میشه دیگه هم نمیزنه. من به هرکی گفت ...

تو اشکنه میریزن اونم خیلی هم میزنن 

زندگانی رسیدن به نگاهیست که ازحادثه عشق تَر است..  
وقتی غذا میپزن یه ملاقه میکنن تو قابلمه بعد که غذا رو چشیدن بقیشو برمیگردونن تو قابلمه و این کار توس ...

پس  اونجابودنی گرسنه می مونی که

من همه غذاها رو با پلو میخورم نیمرو آبگوشت  خوراک لوبیا چیتی حتی سوپ و سالاد از نون متنفرم ...

حالا من نون نخورم اون روز انگارهیچی نخوردم

2738

یه وقت بد نباشه من نظرمو درباره فلاسک و قوری نگفتم 🙄

والا من تو خونه گاهی تو قوری دم میکنم گاهی تو فلاسک ببخشید اصلا رو هیچ کدوم تعصب ندارم اگه به کسی برنمیخوره😊

در پناه خدا... 

اگه دعوا نمیشه، باید بگم که منم تو فلاسک چای دم می کنم....

دفعه بعد که تاپیک عجیب ترین ها تو نی نی سایت را زدید، من میام میگم یه دفعه تو یه تاپیک سر فلاسک و قوری دعوا شد و به فحش و فحش کاری کشید.

به برخی باید گفت ماشاء الله به دغدغه های فکری تون.....

کاش منم دغدغه ام خوردن چای تو فلاسک یا قوری بود😁

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
خب قوری هم واسه ادمای عتیقه و حماله..ببخشید از لفظ تنبل استفاده میکنید نقطه مقابلش میشه این.. قوری ...

مگه در روز چقد چایی میخوریم که هی آب ببندیم روش🤣🤣🤣🤣

چیزهای دیگه ای هم غیر از چایی هم برای خوردن اختراع شده مثل شربت های سنتی و صنعتی۱🤣🤣🤣

و البته میوه هم هست برای خوردن در طول روز🤣🤣🤣

و نیاز نیست خودمون خانوادمون و مهمونارو ببندیم به چای توی فلاکس اون طوری که دیگه نتونیم از جامون بلند شیم و با فلاکس سرریز کنیم تو فنجون یا لیوان🤣🤣🤣

ما چای به اندازه میخوریم و با کیفیت و اصیل🤣🤣🤣

چون از این ایموجی خوشت میاد سعی کردم زیاد استفاده کنم🤣🤣🤣

اون چیزی که شما بهش میگی کدبانوگری...ما میگیم حمال..چون زندگی رو فقط بشور و بساب و بپز میدونین ...ز ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میشه اسم کتاب هایی که مطالعه کردی رو بگی که ما نخونیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من اول صابون می زنم بعد شامپو موهام نرم میشه اگه نزنم میره به هم نمیتونم شونه کنم

چه صابونی؟هرچی میتونه باشه؟؟؟؟

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹