2737
2739

سلام خانم گلیا.من چند روزی هست به لطف خدا زایمان کردم.خیلی دوست داشتم دردای زایمان خودش ب سراغم بیاد و بالاخره هم اومد حالا یه روز خاطره این زایمانو حتما مینویسم.

واما راهی ک منو تو کمتر شدن درد خییییلی خیییلی کمک کرد این راه دردو کم میکنه و به تسریع روند زایمان هم خیلی کمک میکنه.شما ممکنه انتقال درداتون از ده دقیقه به یک دقیقه یا خیلی زود باشه یا خیلی دیر.مال من تقریبا دیر بود و وقتی حدودا دردام هفت دقیقه بود فوق العاده خفیف بود وقتی دردای زایمان به سه دقیقه رسید و کم کم غیر قابل تحمل شد رفتم توی حمام با شروع درد اب گرم رو به داغ رو با این دوش تلفنیا میگرفتم رو دل و کمرم فوق العاده دردمو کم میکرد.ینی انگار دردی نبود.حتی تا دردای یک دقیقه هم جواب میداد.عالی عالی بود.ینی فقط شما همین مسیری ک باید تو ماشین باشین واس رفتن ب بیمارستان باید تحمل کنید دردو و الا راحت با این روش درداقابل کنترله.ضمنا وقتی زیر دوش بودم هم اروم میشدم هم داشت بجه پایین و پایین تر میومد چون مداما ازم ترشحات صورتی دفع میشد و بی اختیار ادرار میومد!

امیدوارم تونسته باشم بهتون کمکی کرده باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام...به سلامتی...قدم نو رسیده مبارک

ولی هیچ کدوم از این کارا رو من جواب نداد😭😭

رو توپ نشستن،دوش اب گرم،تنفس گاز،سوره انشقاق خوندن هیچ چیزی دردمو کم نکرد ...همه میگن درد زایمان میگیره ول میکنه ولی واسه من 8 ساعت درد بدون وقفه بود😢

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
2738
عزیزم چقدر جرات داری ماشالا

عزیز منم دیگه دردا امونمو بریده بود تنها راهی ک به ذهنم اومد همین بود وجواب داد.حالا جالبیش اینه فک میکردم روند زایمانو کند میکنه اما وقتی دیدم ک باعث میشه فاصله دردا کمتر بشه کلی خوشحال شدم

حموم بیمارستان بودید ؟!  ورزش میکردید ؟!  وزن پایین و‌ورزشکار بودن توی زایمان راحت ...

وزن من پایین بود و ورزشکار بودم ‌ 

ولی ورزشکاری هم خوبه ک عضلاتت قوی و کم نمیاری ولی بدیش اینه ک عضلات سفته و درد بیشتری داری تا باز شه 😟

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 

بله برا منم همین طور بود دوش آب گرم رو کمر خییییلی موثره به همراهتون بگید رو کمرتون آب بگیره بعد ماساژ بده خیلی موثره 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

دوش آب گرم که عالیه

ولی در کل این چیزا بستگی به فیزیک بدنیت داره

من انقباض داشتم به شدت

اما پیشرفتی نداشتم

واسه همین از سرم اکسی توسین برام استفاده کردن

اونم با دوز کم جواب نداد مجبور شدن دوزش رو ببرن بالا که بالاخره نتیجه داد.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
حموم بیمارستان بودید ؟!  ورزش میکردید ؟!  وزن پایین و‌ورزشکار بودن توی زایمان راحت ...

بیمارستان حمام داره،صددرصد هر چقدر وزن بیشتر باشه زایمان سخت تر،ورزشکار بودنم باعث میشه عضله های بدن همکاری کنه و خیلی مفیده

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤

من ۱۳ ساعت درد کشیدم دردام با امپول فشار از ۵ دقیقه فکر کنم شروع شد تا تند شده بود بدون توقف  ۴ سانت شده بودم ماما همراه داشتم تو استخر اب گرم ورزش با توپ و.......اخر سزارین اورژانسی همه خوش زا نیستن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2706