2733
2734
عنوان

با شوهر خیلی گرم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 128311 بازدید | 184 پست
ممنون عزیزم چشم ان شاء الله همیشه مثل هم گرم و پر انرژی باشین 

قربونت عزیزم 

ان شالله تن درست و خوشبخت باشی در کنار خانواده ی عزیزت 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر اسمشو میدونین بگین بهم لطفا. برای عفونت گاهی کلوتریمازول استفاده میکنم

من استفاده نکردم دوستم مشکل شمارو داشت رفت دکتر زنان بهش یه پماد داد ضد خشکی یک یا دو دوره استفاده کرد میگفت ۷۰درصد تاثیر داشته 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2728
تو بارداری رابطه میشه داشت مگه؟ 

۹ ماه بدون رابطه مگ داریم مگ میشه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
تو بارداری اصلا عیبی نداره رابطه 

من ب مشکل برخوردم 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2740
منم نظرم همین بقول خودش دست خودم نیست نیازدارم نمیدونم چیکار کنم خب

بیشتر خیانتا موضوع همینه باید ب ی مرد رسیدگی بشه تا پاهاشو کج نزارن هرکسم بگه ن بخاطر این نیست دروغه چون واقعا نیاز دارن من خیلیارو دارم ب شوهراشون ن میگن یاتوجهی بهشون نمیکنن پس مقصر زنه و بهشون خیانت شه حقشونه ازنظرمن

سلام دوستان حیفم اومد نگم

تودو خدا قدر شوهراتون رو بدونید به خدا بعضی هاتون شرایط بد و شوهر بد رو درک نکردید من دوبار ازدواج کردم تو ازدواج اولم همه جوره اذیت شد چه تز نظر جنسی چه از نظر روحی تا طلاق گرفتم 

ازدواج دومم با اینکه یه شوهرم پسر خوبی بود ولی مثل دوستمون هر روز بعضی وقتا هم روزی چند بار ازم می خواست چندین جلسه رفتم مشاور تا به تعادل رسیدیم فقط چند نکته رو بگم شاید دوستان رو کمک کرد

۱. هرچیز رو کم کنی تقاضا براش زیاد میشه :رابطه رو برعکس کنید شما بخواید البته چند ماهی وقت می خواد تا درست بشه

۲.باهم ورزش کنید مثلا پیاده روی برید باشگاه برید

۳. اعتقادات غلط رو کنار بزارید مثلا قبل از ازدواج بد بود که با خودمون بازی کنیم. بدونید دلیل خیلی از خشکی ها تحریک کم چه عیب داره حین رابطه با خودمون بازی کنیم

۴. مفعول بودن رو کنار بزارید تو هر رابطه سعی کنید شنا هم فاعل باشید

۵. تا هنوز سیخ ادامه بدید حتی اگر طرف مقابل ارضا شده

موفق باشید

ما هر شب دو بار رابطه داریم روزا  سر کاره میگه خداتو شکر کن روزا خونه نیستم

با من همدردی پس.خخخخخخخخ..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.