2737
2739
گندمی جان منم میخاستم خیلی وقته بهت بگم اینو ولی نمیشد.. من چندروزه گوشی جدید خریدم و از اون گوشیم س ...

من از گوشی خودم و مامانم و داداشم سرچ کردم 

چیزی نیومد 

ولی با گوشی خودم گندم نی نی سایت بالا اومد 

خوشحال میشم پیجم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

گندم جان یادمه یکی برای کاهش ریزش مو ازشما سوال کرده بود قبلا و شما عرق مورد و کاهو رو گفتین خیلی خوبه و برام جالب بود تاحالا نشنیده بودم عرق کاهو برا ریزش مو خوبه 

گلم میشه بمرسم به جه صورت ازاین عرقا استفاده باید کرد ؟ باید خورد یا به سراسپری کرد؟

کدوم برند از همه بهتر و خالص تره ؟

خودت استفاده کردی گلم 

اگ چیز دیگه ام بلدی بهم بگو 

دلیل ریزش من پلی کیستیکه😞

گندم جان خانوادت تو زندگیت کمرنگ هستن یا خودت زیاد ازشون نمینویسی اخه اصلا حرفی نیست ازشون من خیلیا ...

نه عزیزم من از اون دسته دخترایی نیستم که همه ش خونه ی پدر و مادرشونن

کلا شوهرم دوست نداره زیاد اونجا باشم،  الانم که رشت زندگی میکنم هر سه هفته یا ماهی یکبار جمعه ها میرم انزلی 

کلا از اول میگفت بدم میاد از اون داماد هایی باشم که همه ش خونه ی پدر زنشون پلاس هستن 😄

خوشحال میشم پیجم 
گندم جان یادمه یکی برای کاهش ریزش مو ازشما سوال کرده بود قبلا و شما عرق مورد و کاهو رو گفتین خیلی خو ...

عرق کاهو روزی دوبار یه فنجان  باید خورده بشه 

عرق های چند گیاه مخصوص ریزش مو هم توی عطاری ها هست .

صابون هفت گیاه هم خوبه. 

نه خودم استفاده نکردم ، به واسطه ی شغل پدرم اینارو میدونم 

خوشحال میشم پیجم 
2740
ولی انگار تو دوست نداری زیاد اونجا باشی؟

شاید دلیلش اینه که هیچ وقت با مادرم صمیمی نبودم و نیستم ، بعدشم اینکه من خیلی گردشی هستم 

بیشتر ترجیح میدم بگردم تا اینکه مهمونی برم

خوشحال میشم پیجم 
نه عزیزم من از اون دسته دخترایی نیستم که همه ش خونه ی پدر و مادرشونن کلا شوهرم دوست نداره زیاد اونج ...

گندم جون ببخشید پس چجوری خودتو سرگرم میکنی؟

چون کارخونه ام که نمیکنی وقتت بگزره بخاطر همون میپرسم

و اینکه خانوادت گله نمیکنن که کم میری؟

اخه ماهی یه بار واقعاکمه

عرق کاهو روزی دوبار یه فنجان  باید خورده بشه  عرق های چند گیاه مخصوص ریزش مو هم توی عطاری ...

ینی روزی دوبار هربار یک فنجون عرق کاهو؟

عزیزم مارک معتبری میشناسی ک همونو بگیرم 

عرق چند گیاه رو نشنیده بودم

2706