2733
2734
عنوان

مسابقه عکس خردادماه

| مشاهده متن کامل بحث + 45 بازدید | 218 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مهدیه جان ممنون از لطفت حتما حفظ کن ازت می پرسم خودمم هنوز حفظ نکردم خخخ
درباره مسابقه چون محدودیت نذاشتن و نگفتن فقط مادرها شرکت کنند گذاشتن عکس بچه های دیگه بلامانع هست البته فعلا ... شاید هم علتش اینه کسانی که مثل من در ارزوی فرزند هستن سرخورده نشن . چون در دنیای واقعی که همه ما رو به خاطر نداشتن بچه سرزنش میکنن حداقل اینجا کمی سرگرم بشیم و از مادرها تفکیک نشیم . امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم . در هر حال اگه بگن فقط مادرها شرکت کنن باز هم هرکسی میتونه کاربری بسازه و بیاد و بگه عکس بچه خودمه پس بهتره محدودیتی نباشه
منتظر نی نی هستی؟ خسته ای؟ نا امیدی؟ حتما اینجا رو بخون ... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1610592&PageNumber=1
2731
میدونم قبلا هم چند بار برنده شدم قشنگ امتیاز که مشخص بود نشون میداد که چه کسی برنده هستش اما الان امتیازی که معلومه چیز دیگه مشخص شده قبلا هم امتیاز اصلی معلوم نبود ولی امتیاز های مشخص شده معلوم بود کی برنده است اما الان نه برو ارشیو مسابقات قبلی رو نگاه کن مثال اگه امتیاز یکی بالا بود حتما جز برنده بود به خاطر همین فکر میکردم جز برنده ها باشمممممممممممممم
ولی انگاری تخلف کردن مهم نبوده که بعضی عکسا با وجود اعتراض در موردشون بازم برنده شدن این یعنی چی یعنی هر کس هر طوری میخواد میتونه رای جمع کنه اگه عکست هم عکس نباشه و لیاقت نداشته باشه و .... بازم میتونی یه جوری برنده بشی
سودی جون از بین برنده ها فکر نکنم کسی تخلف کرده باشه البته حالا نمیدونم اون قضیه که عکسی بگذاریم که متعلق به همین الان باشه جز تخلف حساب میشه یا نه