2733
2734
عنوان

آمپول پیورگان برای سیکل تخمک کشی (پانکچر)

| مشاهده متن کامل بحث + 12065 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی عزیزم به نظرتون دلیل موفقیت آی وی اف شما چی بود نسبت به دفعات قبل

نمیدونم.اما تنها تفاوتش این بود که قبلا همین جوری انتقال میداد.ایندفعه تحت سونوگرافی.با دستگاه همزمان نگاه میکرد بعد انتقال داد.مثانه هم پر بود.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
نمیدونم.اما تنها تفاوتش این بود که قبلا همین جوری انتقال میداد.ایندفعه تحت سونوگرافی.با دستگاه همزما ...

واسه سیکل پانکچر چه آمپولی زدید، چند تا تخمک داشتید و چند تاش جنین شد عزیزم؟

2728
pgd چی هست؟ همون تعیین جنسیته؟ هزینه اش چقدره؟ کی باید به دکتر بگیم؟ موقع انتقال؟

ببین pgd ازمایش ژنتیکی هست که توش مشکلا جنین مشخص میشه، مشکل ژنتیکی داره یا نه؟ چون تو ivf ریسکش میره یکم بالا

با pgd میتونی تعیین کنی کدوم جنین ها خوبن

هزینه اشو دقیق نمیدونم، چیزی بین ۳ ۴ میلیون هست، چون ما کلا کارت کشیدیم یادم نمیادش دقیق چقدر بود.

از الان به دکترت بگو

وقتی لقاح انجام میدن، جنین ها حاضر میشن، میان روشون pgd انجام میدن.

قبل از انتقال هستش

قبلشه که تعیین میکنن کدوم جنین ها منتقل بشن

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
واسه سیکل پانکچر چه آمپولی زدید، چند تا تخمک داشتید و چند تاش جنین شد عزیزم؟

امپول fshکارما

چون گونال نبود.با هاش ام جی و .....

هفت تا جنبن شد.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
ببین pgd ازمایش ژنتیکی هست که توش مشکلا جنین مشخص میشه، مشکل ژنتیکی داره یا نه؟ چون تو ivf ریسکش میر ...

ممنون از اطلاعات عزیزم.

فکر کنم واسه ما خیلی لازم باشه چون اسپرم شوهرم خیلی ضعیفه و من کلا نگران اشکالات ژنتیکی هستم.

خدایا اگر قراره مادر بشم فقططططط نی نی سالم بهم بده که طاقتشو ندارم.

ممنون از اطلاعات عزیزم. فکر کنم واسه ما خیلی لازم باشه چون اسپرم شوهرم خیلی ضعیفه و من کلا نگران اش ...

دقیقا

انشاالله که به زودی یه نی نی سالم و خوشگل رو بغلت بگیری

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
2740