2737
2734
عنوان

تاپیک جامع زیبایی✨♥️🌸🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا تاثیر داشت؟؟؟؟  ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

آره برا من تاثیر داشت ، اینا فرکانس هایی  هستن که انرژی مثبت میدن به ضمیر ناخودآگاهتون . تو اینترنت میتونید تحقیق کنید . سایت هایی هستن با نماد اعتماد الکترونیک که سابلیمینال میفروشن ولی رایگان هاش بنظرم همون کانال هایی که گفتم خیلی خوبن

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو
فکر کنم جوش اطراف دهن و لب،علتش مشکلات هورمونی و بیماری زنانه باشه خدایی نکرده مگه مشکلی داری؟

ببخشید عزیز دلم.حجم پریودم فقط زیاده.وگرنه همیشه مرتبه و مشکلی هم ندارم.رفتم دکتر زنان مشکلی نداشتم تابحال

ولی با 35 سال سن هنوز چونم و کنار لبم جوش میزنه

2731
فقط یکی بگه ی شامپوی درست و حسابی واسه موهای چرب ساخته شده یا ن😢 هرچی گرفتم فایده نداشت

حنا رو با آب گل بابونه خمیر کن هم ریزشتو قطع میکنه هم چربی مورو تتظیم میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
آره برا من تاثیر داشت ، اینا فرکانس هایی  هستن که انرژی مثبت میدن به ضمیر ناخودآگاهتون . تو این ...

ببخشید میشه بگید تاثیراتش تابحال چه چیزایی بوده؟و هنوزم همونجور هستی؟یعنی یه جور تلقینه یا واقعا باعث تغییر چیزی هم میشه؟

حنا رو با آب گل بابونه خمیر کن هم ریزشتو قطع میکنه هم چربی مورو تتظیم میکنه

ریزش نـدارم خداروشکر

فقط زود چرب میشه

حنا و بابونه جواب میده؟اگه بشه کلی دعات میکنم😁

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
2738
ریزش نـدارم خداروشکر فقط زود چرب میشه حنا و بابونه جواب میده؟اگه بشه کلی دعات میکنم😁

من هفته ای ی بار میزنم قبلنا اگه ی روز نمیشستم سرم چرب میشد هر شامپویی هم میگرفتم فایده زیادی نداشت الان تا دو سه روزم نشورم چرب نمیشه شامپو شبنم پاوه هر چی بزنم دیگه مهم نی😁...امتحانش بی ضرره انشالله ک واست جواب بده

من هفته ای ی بار میزنم قبلنا اگه ی روز نمیشستم سرم چرب میشد هر شامپویی هم میگرفتم فایده زیادی نداشت ...

خداکنه بسازه بهم😀❤

چند دقیقه میذاری ؟ چ میزان حنا رو با چ میزان بابونه مخلوط میکنی؟ بعد باید ماساژ داد یا فقط بذاری بمونه؟

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
خداکنه بسازه بهم😀❤ چند دقیقه میذاری ؟ چ میزان حنا رو با چ میزان بابونه مخلوط میکنی؟ بعد باید ماساژ ...

۲ ساعت میذارم...شب قبل گل بابونه رو دم کن بعد آبشو صاف کن ولرم ک شد حنا رو باهاش خمیر کن موهای من تا روی بند سوتین میاد ۵ ق غ حنا میذارم....

حنا ک بذاری دیگه نمیتونی رنگ موی روشن بذاری ب اینم دقت کن... حنای بیرنگم هست ک من استفاده نکردم

موهام شرابی شده تو حنام قهوه و کاکائو و پودر لبو هر کدوم ۱ ق چ هم میریزم 

ببخشید میشه بگید تاثیراتش تابحال چه چیزایی بوده؟و هنوزم همونجور هستی؟یعنی یه جور تلقینه یا واقعا باع ...

سابلیمینال ها انواع مختلفی دارن ، مثلا جذب خوشبختی ، جذب آرامش ، چالگونه ، رنگ چشم ، بینی کوچک و ... که هر کدوم یه مدت طول میکشه که تاثیر بزارن ، توی کانال های تلگرامی توضیحات استفاده و فوایدش و تغییرش رو گفته اند . وقتی  آدم تلقین میکنه درواقع اون چیز به واقعیت تبدیل میشه ، در فایل های صوتی در هر دیقه میلیون ها بار کلماتی مثل پوست من صاف است ، روشن و اینا داره که باعث میشه تاثیر بگزاره ، حتما به کانال هایی که گفتم سر بزنید و ببینید چجورین . سایت هایی که نماد اعتماد الکترونیک و رسمی سابلیمینال هم دیدم اما فروشی هست اما کانال های تلگرامی  رایگان هستند بخاطر همین خوبه البته اگه معتبر باشه ، یکی از کانال هایی که بنظرم معتبره سابلیمینال سازان هست ، سرچ کنید در تلگرامتون تا اطلاعات دیگه درباره سابلیمینال رو ببینید.

﷽ من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان     🌿🌺🌱     قال و  مقال عالمی میکشم از برای تو
2706