2737
2734
آندومتريوز من در حد متوسط بود يه كيست كوچيك اندو داشتم و چسبندگي رحم به لگن و چسبندگي تخمدانا ٤تا جن ...

فقطم سمت چپ دارم اونم ۳ سانتم نیست

سمت راست رحمم خیلی خوبه و همیشه کلی تخمک داشتم سمت راستم با سایزهای خوب ولی نشده

آندومتريوز من در حد متوسط بود يه كيست كوچيك اندو داشتم و چسبندگي رحم به لگن و چسبندگي تخمدانا ٤تا جن ...

راستی ماه پیش اولین بار بود کلومیفن و لتروزول خوردم ولی نشده

این ماه دوباره فقط لتروزول خوردم که طبیعیاقدام کنم

تا چند ماه میتونم این قرص هارو مصرف کنم؟

بر اندومتریوز ضرر نداره؟

این قرص ها به نظرت ذخیره تخمدان رو کم نمیکنن؟

با این قرص ها حتما باید امپول ازادسازی بزنم یا نیازی نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستی ماه پیش اولین بار بود کلومیفن و لتروزول خوردم ولی نشده این ماه دوباره فقط لتروزول خوردم که طب ...

متاسفانه واسه اندومتريوزيا ضرر داره ولي خوب من ريسكشو قبول كردم كه خدا رحم كردو باردار شدم شرايطت دقيقا مث خودمه من كه انقدر دست اين دكتر سبكه ها به همه ميگم حتما يه بار برن پيشش شمام برو انقد با اطمينان ميگه برو باردار ميشي كه خودتم مطمئن ميشي بارداري😊

خدایا شکرت🙏
راستی ژل رویال اصل از کجا گیر اوردی خوبه منم بخورم

من از يه آشنايي ميگرفتم اونم اصلا نميفروخت با كلي خواهشو منت قبول كرد ولي من اين ماههاي آخر كپسول مكملشو استفاده ميكردم شمام همين كار كن به نظرم

خدایا شکرت🙏
من از يه آشنايي ميگرفتم اونم اصلا نميفروخت با كلي خواهشو منت قبول كرد ولي من اين ماههاي آخر كپسول مك ...

قرص ژل رویال رو منظورته

خوبه

اخه اصل هستش؟

ابووست رو هم بخرم یا نه

قرص ژل رویال رو منظورته خوبه اخه اصل هستش؟ ابووست رو هم بخرم یا نه

اووابوست بعيد ميدونم پيدا كني از اون گذشته من نزديكاي پانكچرمم اووابوست استفاده كرده بودم و تأثير آنچناني نداشت پس اگه پيدا نكردي يا از نظر هزينه اي واست سنگينه فكرتو درگيرش نكن رويال ژلم من اول اصلشو يه ٤٠ گرم گرفتم كه ديگه از فصلش گذشتو نگرفتم چون فقط يه زمان خاصي باكيفيته بعدشم قرصشو گرفتم قرصش اصله زيادم هست از همه اينا گذشته شما فقط سعي كن گرميجات بخوري شايد مسخره بياد به نظرت ولي هميشه با خودت تكرار كن من باردار ميشم باور كن من همينكارو كردم ماهه آخر اصلا منفي فكر نمي كردم آها من قرص ميخوردم ولي نه سونوي وسط سيكل رفتم نه آمپول آزادسازي زدم از ماههاي پيشم بي خيالتر بودم بخاطر تيروئيدمو اينكه دكتر گفته بود سعي كن باردار نشي 

خدایا شکرت🙏
2738
اووابوست بعيد ميدونم پيدا كني از اون گذشته من نزديكاي پانكچرمم اووابوست استفاده كرده بودم و تأثير آن ...

چندماه لتروزول خوردی؟

ببخشید انقدر سوال میپرسم

بخدا انقدر حساس شدم و ترسیدم

همش فکرهای منفی میاد تو سرم اینکه بچه دار نشم شوهرم طلاقم نده و ... هزارتا فکرو خیال دیگه

چندماه لتروزول خوردی؟ ببخشید انقدر سوال میپرسم بخدا انقدر حساس شدم و ترسیدم همش فکرهای منفی میاد ...

عزیزدلم! این فکرا چیه میکنی؟! ببین یه برنامه سه ماهه واسه خودت تعیین کن کلا گرمی بخور هل دارچین گرده نخل و عسل  کلا گرمیارو بخور تخمداناتو بعد پریود با روغن گرم ماساژ بده یه ۲۰ مین هرروز ورجه وورجه کن یه طوری خودت حس کنی گردش خونت سریعتر شده گرم شدی ماست و خیارو میوه های طبع سرد نخور کنارشم برو دکتر قرص لتروزول بخور بهت قول میدم سر ۳ماه توکل به خدا بارداری این فکرای منفیم دور کن هرروز بگو من این ماه باردار میشم وسط ورزشت زیر لب با خودت هی تکرار کن بخدا حالت خیلی خوب میشه سریعم باردار میشی اون مکملایی که گفتمم هر کدومو تونستی بگیر بخور به همسرتم ویتامین سی و ای بده ایشالا سر دوره سه ماهت بارداری خدا بزرگه از رحمتش ناامید نشو

خدایا شکرت🙏
قرص ژل رویال رو منظورته خوبه اخه اصل هستش؟ ابووست رو هم بخرم یا نه

اوابوست مدتيه براى داروخانه ها داده نشده فقط اينكه داروخانه اى از قبل داشته باشه

معادلش ميتونيد تركيبات اوابوست رو خودتون بگيريد

اين مكملها براى كمك به باردارى خوبند:

Q10

DHEA ( اگه توى آزمايش از رنج نرمال پايينتر باشه)

ب كمپلكس

سلنيوم 

فوليك اسيد

تنظيم كردن ويتامين D

امگا 3

با مشورت پزشكتون اين مكملها رو تهيه كنيد

انشالا خيلى زود نتيجه ميگيريد .😍

اوابوست مدتيه براى داروخانه ها داده نشده فقط اينكه داروخانه اى از قبل داشته باشه معادلش ميتونيد ترك ...

سلام

قرص دها شنیدم ذخیره تخمدان رو افزایش میده درسته؟

کیوتین هم شنیدم مثل ابووست عمل میکنه؟

خیلیا با ابووست طبیعی باردار شدن درسته

من دو بار ivf کردم و یه بارم iui که منفی شد

ازم ۱۱ تا تخمک کشیدن فقط ۳ تا جنین تشکیل شد

خودم که الان فکر میکنم میبینم احتمالا کیفیت تخمک ها پایین بوده

اگر ابووست بتونم پیدا کنم یا ژل رویال اصل فکر کنم تاثیر داشته باشه

چون هرماه تخمک با سایز خوب دارم چندتا

اینکه نمیشه نمیدونم

اوابوست مدتيه براى داروخانه ها داده نشده فقط اينكه داروخانه اى از قبل داشته باشه معادلش ميتونيد ترك ...

ذخیره خودم پایینه یعنی قبل ای وی اف عددش ۱.۲ بود

من قرص دها بخورم به نظرت بالا میره

کلا قرص دها برچی خوبه؟

2706