2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم همینطور مریم جون.. تا قبل از اینکه بدونم ذخیره ام کمه همه چی مرتب بود و سر موقع پری می شدم. ولی از وقتی فهمیدم همه چی بهم ریخته. عامل اصلیشم استرسه گاهی با خودم میگم کاش اصلن نمیرفتم دنبالش :D
سلام به همه دوستان گلم...دیروز دکتر بودم...فکر کنم برم تو سیکل ای وی اف...دکتر میگه چون ذخیرتون کم هست احتمال تخمک نارس بیشتر هست...بهم گفت میتونی طبیعی دوباره اقدام کنی و احتمال بارداریت هم زیاد هست ولی باید ریسک همون مشکل پیش اومده رو هم بپذیری....و یا اینکه بری تو سیکل ای وی اف ...راستش موندم چیکار کنم...بهم میگه تو ای وی اف سلامت جنین میکنن و اصلا امکان نداره بچه مشکلی داشته باشه
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
2738
من قبل اینکه بفهمم که به این مشکل بر خوردم تا یکسال تمام به خاطر تر س و استرس داروهای ضد استرس استفاده می کردم و احساس می کنم با شروع این بیماری تخمدانهام تنبل شدن یعنی یه جورایی خواب رفتن
وشاید اگه مشکل ما از ریشه درمان شه بازم ذخیرمون برگرده وشروع به کار کنه یعنی اگه ذخیرمون اگه تو ازمایش کم نشون می ده به خا طر اینه که به خواب رفتن و در ازمایشها ذخیرمون کمتر دیده می شه
مریم جون تهران هستی گلم؟؟میشه ادرس دکترت رو به ما بدی؟؟!!خیلی جالبه که ما یه سریدفولیکول خفته داریم که تو ازمایش عددشون دیده نمیشه یعنی ترشحی تو خون ندارن به خاطر همینه که عدد ازمایش ما کم میشه و جالب تر اینکه با این روش این فولی کول ها بیدار میشن،توکل به خدا منم می خوام قبل هر دستکاریدمصنوعی همه راها رو امتحان کنم به قول شما ضرر نداره که
باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست
2706