2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام دوستان کسی بوده چندماه پریود نشه و با خوردن دارو گیاهی پریودش برگرده اگه میشه راهنماییم کنید چی ...

من نهایتش دوماه بوده الانم 40 روز هست پرید نشدم سری قبل که طب سنتی رفتم بهم گت بادکش کنم و دم کرده بابونه و گزنه و عنبا تا سه روز بخورم که بعدش پرید شدم زمانی که بادکش می کردم تا سه ماه بعدش تقریبا به موقع پرید شدم ولی بعد کهولش کردم دوباره اینطوری شد البته من ویتاگنوس هم می خوردم ککه اونم یک ماهی بود نمیخوردم که اینطوری شدم. 

منم الان دارم وزنمو میارم پایین تا الان 4 کیلو کم کردم 65 بودم شدم 61 اگه 3 کیلو دیگه کم کنم و به 58 برسم خوبه برای این که میگن پاکروش خیلی به وزن گیر مید و دوباره شروع کردم ویتاگنوس، کیوتن قرمز100، اینوفولیک روزی دوتا ساشه، دها روزی سه تا، زنجبیل و دارچین و سیاهدانه مصرف می کنم ببینم چی میشه دکتر پاکروش چی میگه بهم امیدوارم اون دیگه پیشنهاد ا. ه. د نده  

2740

من بعد از تولد پسرم 9 سال پیش به شدت درگیر پرکاری تیروئید شدم. شاید بخاطر عکسهای دندانی بود که میگرفتم چون ‌‌بعدا خوندم که دندانپزشک باید برای عکس های دندانی از محافظ تیروئید استفاده کنه که هیچ کجا معمولا اینکار رو نمیکنن. خیلی اذیت شدم چون پرکاری تیروئید رو هم دکترها با وجود علائم شدیدش تا مدتها تشخیص ندادن از زمان شروع درمان پریودم شروع کرد به نامنظم شدن. یک مدت هم بخاطر همون مشکل تیروئید نیزوپزد مصرف میکردم که یک نوع داروی کورتون هست. حدود یکسال بعداز اون فاصله پریودهام زیاد شد یک دو بار هم رفتم کتر هم غدد و هم متخصص زنان کهگفتن با منظم ‌‌دن تیروئید درست میشه که نشد یکماه پیش آز دادم که اف اس اچ م خیلی بالارفتن بود و ذخیره ام پایین بود 

دکتر بمن گفت باید اهدایی بگیری که من نمیخوام. از اول تاپیک رو خوندم و به امید خدا اگر خودش بخواد طبیعی جلو میرم. خیلی استرس ندارم بابت این موضوع خیال هم ندارم سراغ آی وی اف و اینها برم. 

پسرم رو با وجود اینکه جلوگیری دا‌شتم باردار شدم. معتقدم شرایطی که الان برام ایجاد شده و این ذخیره کم ناشی از بهم خوردن هورمونهاست. و وقتی تنظیم شون کنم دوباره شرایط بارداری خودش فراهم میشه. 

من نهایتش دوماه بوده الانم 40 روز هست پرید نشدم سری قبل که طب سنتی رفتم بهم گت بادکش کنم و دم کرده ب ...

منم دارم داروگیاهی استفاده میکنم واقعا نمیدونم برم سراغ شیمیایی یا نه 😑

2706