2737
2734
سلام دوستان راهی برای افزایش ذخیره تخمدان هست؟

افزايش خونرساني به رحم و تخمدانها با پياده روي 

خوردن يك سري مكمل ها مثل اوابووست كيوتن 

خوردن ژل رويال 

از همه مهمتر بي خيالي 

ارامش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

يادش بخير اين تاپيك 

روزي كه برا اولين بار جواب ذخيرمو گرفتم چقد نااميد بودم و همه چيو تموم شده ميديدم 

چقد حالم بد بود 

هيچوقت فكر نميكردم در حالي بازم اينجا تايپ كنم كه پسرم كنارم خوابيده

ارزو ميكنم  دامن تك تكتون سبز بشه🙏🏼

يادش بخير اين تاپيك  روزي كه برا اولين بار جواب ذخيرمو گرفتم چقد نااميد بودم و همه چيو تموم شد ...

سلام چقدر خوب خداروشکر شما داستانتون رو اینجا نگذاشتید ما بخونیم؟ میشه در موردش بنویسید که چی شد و چطوری باردار شدید ممنون میشیم اگه راجع بهش اطلاعات بذارید ماهم بخونیم و خوشحال بشیم 

2740
يادش بخير اين تاپيك  روزي كه برا اولين بار جواب ذخيرمو گرفتم چقد نااميد بودم و همه چيو تموم شد ...

خداروشکر من واقعا نا امیدم 😢

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
خداروشکر من واقعا نا امیدم 😢

عزیزم.شما شیاف زاج و عسل رو به خاطر کیست و فیبروم استفاده میکردی؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
واژن من خشک شده بود و با طب سوزنی و سنتی توام با هم ترشحات طبیعی دوباره برگشت و حتی ترشحات تخمک گذار ...

عزیزم منم ترشحات واژنم یک ساله قطع شده و واژنم خشک شده یعنی واقعا ترشحات شما برگشت؟ ادرس دکتر رو بمن میدین لطفا؟

عزیزم منم ترشحات واژنم یک ساله قطع شده و واژنم خشک شده یعنی واقعا ترشحات شما برگشت؟ ادرس دکتر رو بمن ...

منم با طب سوزنی ترشحم برگشت ولی فک کنم مدام باید بری .تو دوره درمانم خیییلییی ریاد شده بود الان دوباره یکم کم شده

2706