2752
2734
داروي گياهي رو با شيميايي نميشه استفاده كرد بدتر بدن قاطي ميكنه يا شيميايي رو استفاده كن يا گياهي&nb ...

سلام باران جون  الان یعنی قرصا رو نخورم دیگه یا صبرکنم یه هفته ای که یه پاگتش تموم شه 

من الان با قرصم یک هفته ای جلوتر پری اومده ببخشد خیلی هم حجمش کمه نمیدونم چرا؟  من سر رقت خوردم جاننداختم  !به نظرت بازم قرصارو ادامه بدم یافقط همین رازیانه و عسل وسیاه دانه بخورم فعلا تا ببینم چی میشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام باران جون  الان یعنی قرصا رو نخورم دیگه یا صبرکنم یه هفته ای که یه پاگتش تموم شه  من ...

یعنی تاثیر چیه؟من تاحالا با قرص جلو نیوفتاده پریهام.  چون سروقت تمتم میشه وپری میاد 

عزيزم با قرص يعني پرى آدم مصنوعيه و تخمدان خودش كار نميكنه شما اگه بتوني با گياهايا بدنت راه بندازي ...

عزیزم خیلی بهم امیدواری میدی یعنی میشه با داروی گیاهی پری بیاد دوباره؟امکان داره خداجونم !

بله ميتوني تو سايت amazon يا eBay بگيرى ضرر هم ندارن خيلي از بچه ها نتيجه گرفتن با اينا يه سري ويتام ...

عزیزم به نظرت این قرصایی که گفتی خوب نتیجه میده یا ویتاگنوس؟

ویتارو هم با قرص ابوواست میتونم بخورم ؟ کدومش نتیجه خوبتری میده؟

عزيزم أوم قرصها رو هروقت بخواي ميتوني دوباره شروع كنى اين سري كه تموم شد گياهي رو شروع كن منتها با شرايط شما خيلي بهتره كه با يه دكتر طب سنتي تماس بگيري كه دقيق و درست بهت راهنمايي بده و بدون داروي گياهي ٢-٣ ماه طول ميكشه تا جواب بده بسته به شرايطت ممكنه شما به به سرى داروي گياهي ديگه هم نياز داشته باشي يه كانال هست كه ويزيت ميكنه تونت اگه خواستي با اونا هم تماس بگير 

مرا دعا کن شاید نزدیکترازمن به خدا ایستاده باشی..........
عزیزم به نظرت این قرصایی که گفتی خوب نتیجه میده یا ویتاگنوس؟ ویتارو هم با قرص ابوواست میتونم بخورم ...

عزيز بسته به FSH و LH چند باشه اينا رو ميشه با هم خورد ولي ممكنه داروهاي ديگه هم لازم داشته باشه چون بدنت به قرص وابسته شده بايد اصولي درمان بشه 

مرا دعا کن شاید نزدیکترازمن به خدا ایستاده باشی..........
عزيزم أوم قرصها رو هروقت بخواي ميتوني دوباره شروع كنى اين سري كه تموم شد گياهي رو شروع كن منتها با ش ...

میشه کانلالشو بفرستی؟ 

البته من یکسری داروی گیاهی برام ازایران فرستادن عرق کاسنی رازیانه ویک محلوله خیلی تلخ وسیاهی مثله عسل ،که من دو سه روزی هست میخورمشون ولی قرصامو قطع نکردم امکان به خاطره این باشه که پری اومده؟

میشه کانلالشو بفرستی؟  البته من یکسری داروی گیاهی برام ازایران فرستادن عرق کاسنی رازیانه ویک م ...

گفتم اینارو بخورم ببینم جواب میده یا نه ؟ اگه نشد مجبورم برم سراغه ویتا وقرصای ویتامینی !  

دوستان تا حالا براتون پیش اومده تو سونوگرافی فولیکول بالغ داشته باشید ولی کیت تخمک گذاریتون منفی باشه؟ من از داروخانه پرسیدم میگه کیت خطا نداره ولی من دیروز سونو بودم گفت یه فولی ۲۲ تو چپ و یه فولی ۱۳ تو راست داری. به کدومش میشه اعتماد کرد. چون من ۶ماهه با دارو فولی ۱۳ بزرگتر نداشتم ولی این ماه دارو نخوردم فقط گیاهی و بادکش میشه سونو اشتباه باشه؟

ربی لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین
2706