2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهام هستم دو دوره لتروزول با hcg که اخرین دوره باعث شد کیست مولتی لوکوله بزنم که بی خیال شدم الان صبح ها تخم هویج،رازیانه و قطره ویتا گوناس می خورم ،تخم مرغ محلی ،ویتامین کامپلیت ،امگا ٣ ،ژل رویال مصرف می کنم عصر عرق بومادران می خورم بادام مویز و انجیر می خورم جای قند قرص گلوکوفاژ میخورم و شب ها عسل و سیاه دانه با عرق فراسیون
باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست
2740
سلام منم طبق آخرین آزمایشم ذخیره تخمدانم۳/ (سه دهم) بود و بدون قرص استروژن و پروژسترون پریود نمیشم اما ماه پیش که ۲۱روز استروژن و ۱۰روز آخرش رو پروژسترونم اضافه کردم تا پریود شدم اینماه از روز نهم استروژن خوردم به مدت یازده روز و پروژسترونم نخوردم اصلا اما پریود شدم فکر میکنم دلیل اینکه اینماه با قرص کمتری و بدون پروژسترون پریود شدم اینه که اینماه شروع کردم به خوردن چیزای گرم مثل عسل و سیاهدانه و عسل و دارچین و عرف رازیانه و بجای چای هم ترکیبی ازچای سفید و اسطخودوس و زنجبیل و هل و دارچین خوردم و الان هم از روز اول پریود پیاز درمانی همراه با جوشانده انجیر و هویج دارم میخورم فقط نمیدونم مصرف همزمان جوشانده پیاز و انجیر و هویج با هم تداخل داره و ایرادی داره یا نه اگه کسی میدونه لطفا بگه
*الهي شكر*
سلام دوباره عزیزان من..خیلی خوشحالم که استقبال میکنین و امید دارین...ایشالا با این راهکارها به هدفمون در کنار هم یعنی طبیعی باردار شدن میرسیم ایشالا
روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
الهام جان ذخیره من یه بار آز 0.6 بود یه بار 0.4...نمیدونم کدوم درست تره...اما بیخیال... ما طبیعی باردار میشیم
الهام جان ممنون از اطلاعات خوبت...آره درسته...ماباید چیزای گرم زیاد بخوریم..با برنامه البته...بچه ها سعی کنین این برنامه ها رو طبق مزاج خودتون بکار ببرین تا موفق بشیم در کنار هم ..و روزبروز بشنویم یکی یکی داریم مامان میشیم...و اسم گروه و بذاریم ذخیره های کمی که طبیعی مامان شدن
nazniyaziجان اسمتون و معرفی خودتون رو هم بگین...و مطالبتون هم واقعن عالی بود..مرسی عزیزم..
nazniyaziجان بهتره برای مصرف این مواد زمان زیادی بینشون باشه..مثلن یکیشو صبح بخور..یکیشو شب..تا باهم تداخل نداشته باشن... میبوسمتون
2706