2733
2734
عنوان

خدایا باورم نمیشه من باردار شدم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 28199 بازدید | 171 پست
نی نی نگار جون من البته با مشکل باردار نشدم ولی دو روز لک دیدم به جای پریود بعد بی بی چک گذاشتم منفی شد فردا صبحش رفتم آزمایش دادم مثبت بود. می خوای یک آزمایش بده چون خون از ادرار خیلی دقیق تره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم خانمهای گل.
یکتا جان صفحه اول نوشته بودم حدود چهار ماه هست تحت نظر بودم و درمان رو شروع کرده بودم.
ولی بیش از یک سال هست که اصلاحات تغذیه ای داشتیم.

سارا جون من شاغل هستم نمی دونم چیکار کنم.همینطوریش زیر دلم خیلی درد میگیره و تیر میکشه.

نی نی نگار جان من اصلا لکه بینی نداشتم ولی الان حدود یک ماه هست که درد زیر دل دارم و سینه هام هم درد داره.

درد سینه هام چون خیلی طول کشیده فکر میکردم نکنه سرطان گرفته باشم.
بعد فهمیدم که از بارداریه.
ای بابا شادی جون من هم شاغلم . اینو نگفتم که نگرانت کنم منظورم این نبود آخه می دونی مثلا من هر روز بعد از اداره کلی پیاده روی می کردم . تو اداره هم خیلی با سرعت از اینور به اونور می رفتم از پله بالا پایین می رفتم . چون هیچ حس سنگینی نداری فکر نکن که یعنی هیچی نیست. مراقب خودت باش . اون دردهای لگنی و پریودی و درد سینه هم خیلی طبیعیه نگران نباش.
2731
نی نی نگار جون ازمایشگاه هم خیلی مهمه من دوازدهم تیر ازمایش بارداری دادم جوابش منفی بود .
یکشنبه همین هفته که بی بی چکم مثبت شد.دوشنبه صبح رفتم همون آزمایشگاه ظهری بهم گفت جوابتون بیست و پنج شده و مشکوک هستین.
از اونجایی که بی بی چکها خطهای پررنگی داشتن دوباره ظهر رفتم یک ازمایشگاه دیگه و جواب اون میزان بتا رو بالای دویست داده.
شاید اگه همون دوازده تیر این ازمایشگاه میرفتم حداقل مشکوک اعلام می کرد و زودتر متوجه میشدم.
2738
شادی جون ...

خوشحالم نتیجه گرفتی ...

و روش سیر و گندم رو که تو تاپیکم مطرح کردی روشیه که ابوعلی سینا گفته و روششو نوشتم قبلا ...

اکثرا در کپسولهای گیاهیشون اینارو استفاده میکنن :

رازیانه + مریم گلی + مریم نخودی + بومادران + اسفند + جین سینگ + دارچین + زنجبیل و...... اینا ترکیبات اصلیه ...

و البته پرهیزی که کردی باعث تاثیر سریعتر شده ...

نمک دریا رو واقعا به همه توصیه میکنم ... عالی جواب میده ... و برات آرزو میکنم به سلامتی نی نی تو در آغوش بگیری...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام شادی جون
خیلی بهت تبریک میگم....
چه خوب که به لطف خدا از طب سنتی نتیجه گرفتی....منم میخواستم برم ولی چون فقط تو تهران دکترهایی که میشناسم خوبن مرد بودن مثل روازاده و....جلو همسری خجالت میکشم براشون شرح حال بدم هر چند خودمم روم نمیشه....
آب چشمه رو از کجا تهیه میکردی؟نیازی به جوشوندن و...نداره؟
شما پیش چه دکتری رفتی؟خانوم ....طب سنتی دانشگاه تهران میرفتی؟میشه آدرس جایی که گفتی رو بنویسی.هزینه ویزیت و داروها چقدر میشه هر جلسه؟
ممنون