2737
2734
عنوان

بنظرتون بذاریم بره مدرسه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 17 پست
من معلمم  کرونا گرفتم الان خونه قرنطینه ام  مثلا یه سال درس خوب نخونه چی میشه؟ دکتری هاش ...

معلماهم خودشون بدشون نمیاد من دخترمو نفرستادم مدرسه معلمش همش اصرارمیکنه بزاربیاد اینطوری یاد نمیگیره 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
چرا  تصمیم قطعی نمیگیرن ، چرا همش مردم تو استرس باید باشن ، اون داستان کنکور امسال بود ، حالا ه ...

لازم نیست کسی برای مردم تصمیم بگیره مثل همه جای دنیا مدرسه ها باز وهرکس میخواد میره و هرکس نمیخواد مجازی میخونه. این خانواده ها هستن که باید برای بچه هاشون تصمیم بگیرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لازم نیست کسی برای مردم تصمیم بگیره مثل همه جای دنیا مدرسه ها باز وهرکس میخواد میره و هرکس نمیخواد م ...

واقعا ؟؟ امریکا که استیت ها تصمیم میگیرن و اکثرا مجازی هستن . باز که میکنن بهرحال یه عده میرن ، معلمها هم مجبور میشن برن . ضمنا این یعنی بچه شما نیومد و کم سواد موند مقصر خودتی ، اگرم اومد و کرونا گرفت مقصر خودتی ، به همین راحتی .