2737
2734
عنوان

اقدامیهای مهر ۹۹ مامانای تابستان ۱۴۰۰ بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3111 بازدید | 349 پست
من دو روز مونده بود به موعدم بی بی زدم هاله داشت بعد الان سه روز از موعدم گذشته و پری نشدم امروز بی ...

عزیزم‌اگه هاله هرروز پررنگ میشد باردار بودی ولی اگه هاله داشتی و الان منفیه فکر نمیکنم باردار باشی

عزیزم‌اگه هاله هرروز پررنگ میشد باردار بودی ولی اگه هاله داشتی و الان منفیه فکر نمیکنم باردار باشی

هاله الان کامل مشخصه

این بی بی که امروز غروب زدم هم خودم احساس میکنم یه هاله ریز داره ولی همسرم میگه من چیزی نمی بینم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۲۷ سالمه و خیلی بچهههههه دوسدارم نمیدونم چرا مثله ماه اول هیجان ندارممم انگاررر حس و حالش رفته

چون فهمیدیم که راحت به دست نمیاد و ممکنه چند ماه طول بکشه من که اینجوربم بقیه رو نمیدونم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2731
هاله الان کامل مشخصه این بی بی که امروز غروب زدم هم خودم احساس میکنم یه هاله ریز داره ولی همسرم میگ ...

برو ازمایش بده منم سه تا بی بی چکم منفی بود چهارمی یه کم هاله داشت آزمایشم منفی شد 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
هاله الان کامل مشخصه این بی بی که امروز غروب زدم هم خودم احساس میکنم یه هاله ریز داره ولی همسرم میگ ...

انشالله که باردار باشی عزیزم.دوباره امروز بی بی بزن اگه هالت پررنگ تر شده باشه پیشاپیش تبریک میگم

2738

منم ی هاله ریز دیدمممم چند ردز بعد آز منفی بنطرم بزار بی بی دو خط بشه انشالله بعد آز بده

دخترم.همنفسم 😍❤
چون فهمیدیم که راحت به دست نمیاد و ممکنه چند ماه طول بکشه من که اینجوربم بقیه رو نمیدونم 

اره واقعا تا قبلش فکر میکردممم ک با همون دفعه اول میشههه حتی با پیشاب ولی 😑🤣🤣🤣 از این خب ا نبود ک نبود ولی انشالله این ماه مامان میشیم

دخترم.همنفسم 😍❤
توکل به خدا 😊

توکلت بخداااا منم ماه اول اینجور بودم ولی الان یعنی این ماه راحتر بودم بهش فکر نکردم توکل بخدااا عزیزم انشالله که دلت بزودی شاد بشه ❤💚💐💐 البته دل همه منتظرا شاد بشه

دخترم.همنفسم 😍❤