2733
2739

ماشین ظرفشویی سامسونگ از ‌ال جی بهتره 

مثلا یه نمونش برای ال جی قاشق های رو باید دونه دونه تو ظرف مخصوص بچینی ولی سامسونگ یه صفحه مانند داره اونجا راحت یهویی میچینی 

قرصاشم مارک خوب باید بخرید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دختراااا... 

من کلی اطلاعات عالی دارم.

اول اینکه همه این اطلاعات رو از پیج دکتر ظرف تو اینستا بدست آوردم. برید تو اینستا سرچ کنید دکترظرف میاره.

اول اینکه اگه میخواید ظرفشویی بخرید باید به جیبتون نگاه کنید. 

بهترین ماشین ظرفشویی که تو ایرانه ال جی 

بعد بوش بعد سامسونگ ...

ولی اگه خیلی نمیخوای هزینه کنی دوو و پاکشوما و زیرووات بهترین ها هستن چون امتحان پس دادن.

شستن قابلمه هم خیلی ربطی به مدل ظرفشوییت نداره. قرص فینیش کوانتوم اصلی با نمک اصلی استفاده کنی راحت برات هرچی میخوای رو میشوره. 

اطلاعات بیشتر راجع به ظرفشویی قرص و نمک خواستین حتما برین تو پیج دکترظرف تو اینستا  dr_zarf

سلام دختراااا... 

من کلی اطلاعات عالی دارم.

اول اینکه همه این اطلاعات رو از پیج دکتر ظرف تو اینستا بدست آوردم. برید تو اینستا سرچ کنید دکترظرف میاره.

اول اینکه اگه میخواید ظرفشویی بخرید باید به جیبتون نگاه کنید. 

بهترین ماشین ظرفشویی که تو ایرانه ال جی 

بعد بوش بعد سامسونگ ...

ولی اگه خیلی نمیخوای هزینه کنی دوو و پاکشوما و زیرووات بهترین ها هستن چون امتحان پس دادن.

شستن قابلمه هم خیلی ربطی به مدل ظرفشوییت نداره. قرص فینیش کوانتوم اصلی با نمک اصلی استفاده کنی راحت برات هرچی میخوای رو میشوره. 

اطلاعات بیشتر راجع به ظرفشویی قرص و نمک خواستین حتما برین تو پیج دکترظرف تو اینستا  dr_zarf

2740
من بوش دارم عالیه الان نزدیک ۶ ساله قرص نخریدم هم بده هم گرونه گلای ظرف چینیو پاک میکنه

من یه ساله مستمر دارم استفاده میکنم ، ذره ای تغییر رنگ روی گل های چینی ها نشده،  بستگی به کیفیت ظرف داره ،  نه قرص و ماشین

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

من 3 ساله ال جی دارم

هرچی که فکرش رو بکنی باهاش شستم

بجز روحی که خرابش میکنه

همه درجات و انواع شستشوش هم استفاده کردم

بدون قرص هم استفاده کردم

هیچ چی هم نشده

از نصابش پرسیدم بدون قرص روشن کنم چی میشه

گفت هیچ چی

اصلا ضرری واسه دستگاه نداره

لطفا اگه اطلاعات درست ندارید چیزی نگید

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا

مال من بوش هست ، خیلی راضیم ، من وقت ظرف شستن ندارم ، گاهی حتی وقت چیدن هم ندارم خخخخ 

قرص و پودر و غیره هم تو بازار پر هست ، 

بهترین کار از نظر من نمک و پودر و جلا استفاده کنید به جای قرص ها   از نظر صرفه قیمت ،  قرص ترکیب اون سه مورده که من زمان مصرف حساب کردم تک تک شون تایم استفاده طولانی تری داره . 

اگر برای ظاهر میخای بگیری اصلا نگیر که فقط جاتون میگیره و لوازم برقی بلااستفاده بعد مدتی از کار میفتن ، اگر جهت استفاده میخای دست کم ۱۴ نفره بگیر 

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم