2733
2734
عنوان

خانما قسمتون نمیدم...درحد توان کمک کنید دارم دیوونه میشم برای بچم

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اطمینان دارم وقتی اطلاعاتتونو در اختیار بقیه میزارید خدا به بهترین نحو پاسخگوتون خواهد بود ممنون از ...

ممنونم عزیزم 

ان شاءالله  حال بچه تون بهتره؟

خدا جون بابت اینکه همیشه پیشم هستی شکر😍😍😍😏
2731
بله عزیزم من دوره های طب سنتی و اسلامی دو رودیدم 

عزیزم میشه جواب سوالمو بدید😊😊

من ترشحات سبز بارداری دارم چی استفاده کنم بهتره؟ک رفع بشن

دوم اینکه دخترم ۱۸ ماهشه ۶تا دندون بیشتر در نیاورده

خیلی کم هم ویتامینا و قطره آ د دادمش

سعی کردم هیچ طبیعی بهش بدم.

مثل سویق سنجد و کودک و س شیره و تخم بلدرچین و محلی ک بادام و....

الان بنظرتون چرا دندون دیر دراورده؟یا نگران نباشم

اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
عزیزم میشه جواب سوالمو بدید😊😊 من ترشحات سبز بارداری دارم چی استفاده کنم بهتره؟ک رفع بشن دوم اینک ...

عزیزم برای عفونت و ترشحتون یه تشت آب ولرم رو یه مقدار سرکه سیب طبیعی بریز توش و بمدت بیست دیقه بشین تو تشت

چن بارانجام بده خوب خوب میشی

لباس زیر اصلا نپوش خودتو هم با مواد شوینده نشور مرتب چون باکتریای لازم واژن رو ازبین میبره چیزای شیرین هم کمتر بخور 

حمام که میری فقط با مواد شوینده مثل شامپو یا صابون بچه بشور وگرنه درحالت عادی فقط باآب خوب بشور و خشک کن حتما حتما

دندونای بچتم فک نکنم نگرانی داشته باشه عزیزم من تجربه ندارم دراین مورد

😘😘😘

سلام مهربون بله خیلی بهتره  انگار بچم ضعف داشت دستاش میلرزید😔الان بهتره

خداروشکر عزیزم انشالله خوب خوب میشه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

سلام عزیزم

داخل اون تاپیک درباره ارتباط با ائمه و توسل بهشون گفتی تا وقتی بهتر (خدا) هست چرا باید سراغ خوب (ائمه) بریم.

من احساس کردم این سوال ناشی از تفکر و تعمقِ واسه همین وظیفه دونستم چیزی که خودمم از کسی یاد گرفتم بهت انتقال بدم. ان شاالله گره گشا باشه...

۱.به نظرت خدا چرا از ابلیس خواست  که به حضرت آدم سجده کنه؟

۲. به نظرت ابلیس که ۶هزار سال عبادت خدا رو کرده بود چرا راضی به سجده نشد؟ بله بهونه اش جنس برتر بود ولی در واقع چه خصوصیتی در ابلیس باعث شد این بهانه رو بیاره؟

۳. قبول داری خدا تو این دنیا با تک تک امتحانات ( چه نعمت باشه چه سختی) در واقع داره ظرفیتهای بنده اشو رو میکنه؟؟

یعنی مثلا اگه بنده آگاهی باشیم وقتی تو ابتلائی رو شکست بخوریم متوجه نقطه ضعفمون میشیم و در پی اصلاحش میریم...اگرم اون امتحانو با موفقیت طی کنیم در واقع ظرفیتمون یه پله بالا رفته.

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

حالا این ۳تا گزاره رو کنار هم بذاریم

بله خدا در قرآن فرمود ابلیس تکبر کرد که راصی به سجده نشد.

این تکبر تمام اون ۶ هزار سال در ابلیس وجود داشته درحالی که او تماما مشعول عبادت بوده اما فقط این درخواست خدا میتونست تکبر ابلیسو نمایان کنه به خودش...

واسطه قرار دادن یکی از نفع هایی که داره اینه که قلب فرد رو از تکبر خالی میکنه. خدا این کارو دوست داره.

خدا وقتی حضرت موسی رسید به نیل میتونست خودش رود نیل رو بشکافه ولی به حضرت موسی فرمان داد عصاتو به رود نیل بزن و بعد رود رو شکافت. خدا با قرار دادن ائمه میخواد قدرت تشخیص بنده اشو در حق و باطل تقویت کنه. و با قرار دادن اختیاراتی ذیل اختیارات خودش خواسته تکبر هرچند ناچیز رو در قلب بنده مومنش خشک کنه....

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
حالا این ۳تا گزاره رو کنار هم بذاریم بله خدا در قرآن فرمود ابلیس تکبر کرد که راصی به سجده نشد. &nb ...

ممنونم از وقتی که گذاشتی عزیز دلم مرسی💖💖💖

من قصدم کسب آگاهی بیشتر بود و خیلی جواب گرفتم ممنونم بابت راهنماییای گرانبهاتون😚😚😚😚😚

سلام دوستان عذر میخوام جاش نیست بگم ولی چاره ای ندارم من ختم قرآن ونمازوروزه اموات وانواع چله ونایب زیارت عاشورای حق شناس وصلوات انجام میدم ممنون میشم کسی خواست منو معرفی کنین و کمکم کنید ازاین راه کمک خرج زندگیمودوقلوها هستم ممنون میشم ب تاپیکم که دراین موردهست ی سربزنین

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
سلام دوستان عذر میخوام جاش نیست بگم ولی چاره ای ندارم من ختم قرآن ونمازوروزه اموات وانواع چله ونایب ...

چشم مهربونم

انشالله همه چیز به سمت بهترینها برات پیش بره