2737
2734

خانمها من برای زایمان میخوام برم بیمارستان تریتا اونجا دکتر لیدا احمدیان خامنه رو بهم معرفی کردن

من در طول بارداری تحت نظر دکتر دیگه ای بودم و ازش راضی هستم اما چون بیمارستانهاش به بیمه ام نمیخوره برای زایمان مجبورم دکترمو عوض کنم

لطفا اگر این بیمارستان و دکتر رو میشناسید راهنمایی کنید ممنون

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
شما تو همین سایت بزن بیمارستان تریتارو هم راجب بیمارستان تجربیاتشان میگن هم راجب این خانم دکتر

اره تو همین سایت خوندم ولی خوب میخواستم ببینم جدیدا کسی بوده یا نه

...
فقط کلاس زایمان هم داره که رایگانه و خیلی خوبه .زنگ بزن بیمارستان از مهر دوره جدیدش شروع میشه خیلی خ ...

من کلاسهای بارداری از اول ک باردار شدم شروع کردم واقعا کلاسهای بارداری رو همه باید شرکت کنن

...
من کلاسهای بارداری از اول ک باردار شدم شروع کردم واقعا کلاسهای بارداری رو همه باید شرکت کنن

حالا اگه دوست داشتی تریتارو هم شرکت کن چون یه کارگاه های رایگان آنلاین هم میزارن که روانشناس و متخصص زنان و متخصص بیهوشی میان صحبت میکنند خیلی خوبه و حتی راجب امکانات بیمارستان میگن و هر سوالی هم داشته باشی میتونی بپرسی خیلی باحوصله جواب میدن

حالا اگه دوست داشتی تریتارو هم شرکت کن چون یه کارگاه های رایگان آنلاین هم میزارن که روانشناس و متخصص ...

اره حتما چراکه نه

اگر اونجا رفتنم قطعی بشه حتما شرکت میکنم

ادم هرچی اطلاعات داشته باشه برای خودش و اراشمشش بهدره

...
2706