2737
2734
عنوان

خاطره بدم زنده شد😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 62 پست
بیخیال مقایسه  مامان من دختر خالمو میزد تو سرم  خالم منو میزد تو سر اون

مث من و دختر داییم😂

.میشه برای خونه دار شدنم و بچه دار شدنم ی صلوات بفرستین🤩🤩🤩.نی نی یار این چهارمین کاربریمهههه.نترکون دیگهههه.با شماره همسرم 
درحالیکه خودش دیده بود چقدر تا صبح برا اون امتحان بیدار بودم و ضمنا همیشه پریودهام با درد شدید همراه ...

خدایاااا مگه داریییم

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مثل هم نیستیم غیرهمسانیم کاملا فرق در حدی اون دست راست من چپ دست ارثیه مادرمم دوقلوعه خاله هاشم ک ...

آها چقد جالب خداحفظتون کنه

هرموقع اسم دوقلو میاد ما تو مدرسمون داشتیم یکی بشدت خوشگل بوددچش آبی سفید یکیشون شکل سمندون بود انگار اصلا خواهر نیستن چ برسه ب دوقلو

2728
آها چقد جالب خداحفظتون کنه هرموقع اسم دوقلو میاد ما تو مدرسمون داشتیم یکی بشدت خوشگل بوددچش آبی سفی ...

طبیعه من خواهرم سبزس من سفید میگم که ما تو دو کیسه جدا بودیم و فاصله به دنیا اومدن من با خواهرم رو دستبند زده بود ۵الی ده دقیقه

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
اخی..چن سالت؟ بعدها این معدل و ذمتحان و...بی اهمیت ترین چیزه بیخیال باش

الان نزدیک ۲۶ سالمه 

واقعا بی اهمیته الان‌اون‌دخترعمه ام بیکاره من حداقل یک شغل دارم  اما اون روز اصلا اون تو گوشی رو یادم نرفت حتی رفتیم خونه شبش داشتم وسایلمو مرتب میکردم به بهانه اینکه شب میخوام استراحت کنم چرا وسایلتو داری مرتب میکنی کتکم زد درحالیکه من اصلا تو اتاقم بودم کاری نمیکردم اونم بیدار تو هال نشسته بود

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2740
مامان منم خیلی اهل مقایسه بود و من هرگز برای دخترم اینکارو نخواهم کرد

منم‌همیشه یادم مونده برا بچم اینکارا رو نکنم

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
الان نزدیک ۲۶ سالمه  واقعا بی اهمیته الان‌اون‌دخترعمه ام بیکاره من حداقل یک شغل دارم  اما ...

الان چطورع اخلاق مادرت؟؟

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
تموم شد

آره عزیزم 

یکهویی خاطرش زنده شد و بغض گلومو گرفت

خیلی از ای خاطرات دارم ولی نمیشه همه رو گفت

منم پدرم همش خواهر بزرگترمو تو سرم میزد چون اون درس خون تر بود ولی من نقاشیم خوب بود طراحی چهره میزنم انگار عکس و تا سوم دبیرستان عضو تیم های ورزشی بودم تا مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی  هم رفتم ولی دیگه نذاشت برم گفت بشین درس بخون برا کنکور تا به یه جایی برسی ورزش و نقاشی که نون و اب نمیشه😔😔😔

الان دیپلمم و با حسرت همیشه شبکه ورزش میبینم😔

من کویری خشکم اماساحلی بارانیم....ظاهری آرام دارد این دل طوفانیم!!
2706