2752
2734

دختر من از دوماهگی رو شکم میخابید اصلا خواب نداشتم میگفتم خفه میشه بعد متخصص بردم گفت اتفاقا نفسشو  تو حالت شکم خوابیده راحت میکشه .

گردنشم پنج ماهگی کاملا گرفت 

بهترین رفیق زندگیم همسرم 💪🤞✌
الان یه مقدار گردن میگیره ولی لق میزنه و خسته میشه 

خب عزیزم هنوز خیلی کوچولهه .خیلی طبیعیه بزار نزدیک چهار بشه قنگ گردن نیگیره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه‌ها باهم متفاوتند پسرمن یکسال و دوهفته ش بود راه رفت قشنگ بدون زمین خوردن ولی دخترم ده ماه و نیمه‍ بود قشنگ راه می رفت یعنی اگه اولی زود می رفت دومی دیر من استرس می گرفتم .پسر من زیاد چهاردست وپا نمی رفت ولی دخترم خیلی زود و زیاذ چهاردست و پا رفت .منظورمه اگه روند کلی رشدش طبیعیع دلواپس نباش

2731
الان یه مقدار گردن میگیره ولی لق میزنه و خسته میشه 

زوده گلم نگران نباش من دخترم با نوه خواهرشوهرم باهمسنن دختر من تو هر چیزی از اون جلو زد تو راه رفتن گردن گرفتن چهار دستو پا به غذا افتادن ولی اون تو حرف زدن از دخترم یه هفته جلو تر حرف زد بستگی به بچه داره به کار کردن با بچه هم داره 

بهترین رفیق زندگیم همسرم 💪🤞✌
ممنونم عزیزم یه سوال  باید 4 ماهگیش تموم بشه؟؟

انقدر خودتو درگیر زمان بندی نکن عزیزم.خودت داغون میشی.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔