2733
2734
عنوان

کیا عقدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 32 پست

ادم حسرت عروسی به دلش میمونه من یکسالو ۵ماه میشه تو عقدم شوهرم میگه بریم خونه خودمون هروقت کرونا رفت عروسی بگیریم ولی دو دلم چکا کنم😢😩؟

چه بی هوا....!    هوای گریه دارم😔     واسه آرامشم و خوشبختیم یه صلوات بفرستی❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوبارزش داره که که صبر کردم دیگه وگرنه خیلیا همینجوری گرفتن ولی من نمیتونم ریسک کنم

مگه حتما باید بگیری؟من تو کرونا نبود ۳ سال پیش عروسی کردم چون عفد گرفتیم یه مهمونی کوچیک دادیم اومدیم خونمون پولشا گرفتیم رفتیم عشق حال.چیه فقط اعصاب خوردی داره 

ادم حسرت عروسی به دلش میمونه من یکسالو ۵ماه میشه تو عقدم شوهرم میگه بریم خونه خودمون هروقت کرونا رفت ...

ما همینکارو کردیم حتی فامیلامونم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2731
منتظر بمون به خواسته ات عمل کن بعد زندگی مشترک شروع کن ....زندگی مشترک هم مثل سوپرایز خاصی نداره ..‌ ...

اره واسه همین صبر کردم دیگه وگرنه همه چی امادست شاید هم اگه زیاد طول بکشه برم خونم ولی از خیر عروسی اصلا نمیتونم بگذرم

منم دوسالو نیمه 

خیلی خسته شدیم بابا نامزدم که دیگه اصلاااااااااا تحمل نداره میگه دوسال بخاطر بی پولی موندیم دوسالم بخاطر کرونا 

نه نمیشه من طاقت ندارم 

بعد صفر عروسیمه ان شالله

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏

منم دوسال دوماهه عقدم.قراربودعیدعروسی بگیریم نشد بخاطر کرونا. شاید بعدصفر ی مهمونی ساده خانوادگی بگیریم وبریم ماه عسل. البته اگه خدابخاد وجور بشه. چون هر دفه خاستیم عروسی کنیم نشده این دوسال. خیلی سخته ۲ساله اجاره خونه الکی میدیم 

ما همینکارو کردیم حتی فامیلامونم

اره دیگه اگه خدا بخواد شوهرم میگه خسته شدم از اینور به اونور برای همین خودمم خسته شدم دیگه راحت نیستیم 😣

چه بی هوا....!    هوای گریه دارم😔     واسه آرامشم و خوشبختیم یه صلوات بفرستی❤🧡💛💚💙💜

۱ سال و چند روزه ک تو عقدیم

هنوز با این وضع اقتصادی فککنم باید یه سالم ت عقد بمونیم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
متم مثله تو همه چیم امادست ولی دو دلم

اره دقیقا خود خواهرشوهرم میگه مردا اگه بری خونه خودت بگن بعدش عروسی میگیریم نمیگیرن منم دو دلم البته از شوهر خودم مطمئنم ولی مرد هستن دیگه شایدم گذشتو گفتن نمیگیرم والا ولی شوهرم مطمئن میگه میریم تابستون خونه خودمون ای خدا .  لعنت.به.کرونا😞# 😞

بدون عروسی یعنی

اره من خودم چون عقد گرفتم مفصلم گرفتیم.عروسی نگرفتیم یه مهمونی کوچک تو رستوران و رفتیم سر خونه زندگیمون پولشا گرفتیم رفتیم عشق حال.بیشتر بهم خوش گذشت تا عقد.عقدم فقط حرص و جوش داشت برام هیچ لذتی نبردم ازش

2706