2733
2734

@هند    

@گمنامک    

lilimili@

mari_rs@

بیاااااین

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂😂

ولا 

اقا من منحرفم یا تو هم دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2738
اینم شانس مایه.😔😔

کامپیوتر یالپتاپ ندارین ؟؟؟

ولا  اقا من منحرفم یا تو هم دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من زیاد نگشتم فقط دنبال در خروجی گشتم ک برم بیرون....بیرونم بگردم😀😂😂😂😂آخرم پیدا کردم ولی نشد برم بیرونش😭😭😭لعنتی خواستم کل لندن رو بگردم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😭

فعلا...😇👋🏻
2706