2737
2734
عنوان

تو دوماه ۵ نفر تو روستای ما خودکشی کردن 🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 78 پست
ناامیدی نسبت به اینده .ولی خودکشی افراد کم سنو درک نمیکنم 😕

افراد سن بالا که زندگی و خوشیشونو کردن،،، نوجوونا هستن که نسل سوختن،،، ارزوی یه پراید باید ب دلشون بمونه

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوزستان اگ شهرشو بگم میشناسم 

یکی بود اینجا سه روز مونده به عروسیش سم خورد رفت بیمارستان کارت پخش کرده بودن 

از بیمارستان اومد عروسی رو گرفتن بعد مراسم رفت بیمارستان دو روز بعد مرد

من بهترینم...😍
2728
به ما چه؟ اینا چیه اینجا میذاری؟ حالمونو به هم زدی اییییییییییی

خانوم در تایپک باز میتونی بری بیرون 

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
هی خدا توفامیلای ماهم چندنفرخودشونو کشتن بخاطری گرونی وشرمندگی جلوخانواده 😔😔

شوهرمنم چن روز پیش کاشکی من بمیرم انقد شرمنده بود بخاطر بی پولی

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

الان یه کشور دیگه بود یه کاری واسه رفع مشکلات روحی روانی ملت شریفش میکرد .....ولی زندگی مردم ما شده مردم یه کشور دیگه ما فراموش شدگانیم....بگی هم میگن به تو چه به من چه.... ولی نمیگن شاااید روزی خودم خانواده ام گرفتار شدن...

2740
یکی بود اینجا سه روز مونده به عروسیش سم خورد رفت بیمارستان کارت پخش کرده بودن  از بیمارستان او ...

واییی خدا تن آدم میلرزه اینا رو میشنوه😬😬

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

ما از کجا بدونیم چرا تو روستای شما خودکشی زیاد شده؟ حتما به خاطر تربیت نادرست روش صحیح برخورد با مشکلات رو آموزش ندیدن. ایشالا شما مثل اونا نباشی 

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
افراد سن بالا که زندگی و خوشیشونو کردن،،، نوجوونا هستن که نسل سوختن،،، ارزوی یه پراید باید ب دلشون ب ...

افراد معمولی خوشی نکردن مال هر نسلی که باشن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
بیشترشون سر یه بحث کوچک با باباشون یکی با زنش 

کلا صبر و تحمل ها پایین اومده همه مردم عجول شدن نمیگم مشکل نیستا ولی قدیما هم مشکل بوده شاید بدتر هم الان رفاه نسبت به قدیم بیشتر شده قدیم همین روستاها ابو برق وگازی که مابع راحتی استفاده میکنیم باچه سختی هایی داشتن بهداشت خیلی ضعیف قحطی وجنگ و خشکسالی اوووففف الان مردم تحمل و صبرشون کم شده

.اگر اندیشه محمد (صلی الله علیه واله) خرافی بود اگر وحی او الهی نبود هرگز جرات نمی کرد بشر رابه علم دعوت کند؛هیچ بشر و هیچ تفکری به اندازه محمد (صلی الله علیه واله) وقرآن انسان را به دانش دعوت نکرده،تا آنجا که درقرآن ۹۵۰ بار از علم ،تفکر و تعقل سخن به میان آمده  پروفسور هنری کربن فیلسوف فرانسوی کتاب قرآن از دیدگاه دانشمند ۱۱۴ 
2706