2733
2734

گفتم که قهرم باهاشون ولی امروز به اصرارشوهرم رفتم گفتم غذایی براشون درست کنم تا رفتم توی اشپزخونشون پدرشوهرم گفت نمی‌خواد چیزی درست کنی دوباره میخوای یه جنگ دیگه درست کنی تا هیچ زمانی حق نداری چیزی درست کنی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4945038/بیاین-ببین-عشق-جونم-چه-کرده-عکسس�%b3 گزارش بزنین مرسی

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدر شوهر من بدتره

خدا صبرمون بده

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2738
وا چه بی ادب😐 خب وقتی انقدر محبت حالیش نیست برا چی بهشون لطف میکنی؟ خوبی چو از حد بگذرد نادان خیال ...

فقط منتظرم تا شوهرم بیاد خونه که بهش بگم چون موقعی که شوهرم خواست بره بیرون گفت برو خونه ی بابامینا ناهاردرست کن منم گفتم ناراحتم ازشون شاید دوست ندارن من برم ولی بازم اصرار کرد که برم ومنم رفتم واینجورشد

قبلا سر موضوع کار کردن تو خونه اونا ناراحتی کردی که دلش پره؟

نه به خدا تاحالا توی این 7سال زندگیم هیچی توروی هیچ کدومشون نگفتم بااینکه هزاران حرف بهم زدن ومنم خونشون ازصبح تا شب کار میکردم 

فقط منتظرم تا شوهرم بیاد خونه که بهش بگم چون موقعی که شوهرم خواست بره بیرون گفت برو خونه ی بابامینا ...

کاش صداشو ضبط میکردی

شوهرت اومد با دعوا و قهر بهش اینو نگو که بدتر دعواتون شه

سرسنگین باش بعد ازت پرسید چی شده بگو هیچی، دوباره که پرسید بگو اینو گفته بهم

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
فقط منتظرم تا شوهرم بیاد خونه که بهش بگم چون موقعی که شوهرم خواست بره بیرون گفت برو خونه ی بابامینا ...

تا ازت نپرسیده که رفتی یا نه شروع نکن تو مخی رفتن برای شوهرت..

اعصاب شوهرتو سر چیزای خاله زنکی خورد نکن..

اینجور که تو میگی منتظرم تا اون بیاد.. یعنی بدبخت از کار خسته بیاد یه جنگ انتظارشو میکشه

اصلا درکت نمیکنم..

به خدا من انقدر اینجور چیزا رو رعایت کردم تو زندگیم.. بازم شوهرم از من جیگرش خون بود و بهم خیانت کرد.. وای به حال اون زنی که با این چرت و پرتا خودشو از ارج و قرب میندازه..

کاش صداشو ضبط میکردی شوهرت اومد با دعوا و قهر بهش اینو نگو که بدتر دعواتون شه سرسنگین باش بعد ...

من تواشپزخونه بودم یهویی اومد داخل بهم گفت شوکه شدم اصلا وقت ضبطکردن صدارو نداشتم

2706