2752
2734
خونه م چسبیده ست بهشون ومادرشوهرمم مریضه مجبوربودم

منم باهاشون تو یک ساختمونم.خوبه آدم تو مواقع اضطراری  به دردشون بخوره ولی نه اینکه تو حالت عادی هم  انجام بدی و توقعات رو ببری بالا.واسه بدن خودت ارزش قائل باش.من تازه دارم سرعقل میام.چرا به خودم آسیب بزنم به خاطر کسی که وقتی بهش نیاز دارم  بخاطرم یه تکون هم به خودش نمیده؟

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباهت همینجاست.چرا کلفتیشونو میکنی؟خانواده شوهر هیچوقت عروسو جزو خانواده نمیدونن.مثل وصله هستیم.من ...

واقعا همین جوره اگه مارومیخواستن باید همون جور که به فکررفاه دخترشون هستن به فکررفاه ما هم باشن

درکت میکنم  اول کلری که باید بکنی اینه که اصلا برات مهم نباشن  مهم خودتی و ارامش خودت&nb ...

بعضی وقتا دلم براشون میسوزه میگم برم سراغشون ولی حرفایی که بهم زدن رونمیتونم فراموش کنم دوباره لعنت میفرستم خودم رو

2731
واقعا همین جوره اگه مارومیخواستن باید همون جور که به فکررفاه دخترشون هستن به فکررفاه ما هم باشن

این به من ثابت شده که عروس عین وصله ی لباس هستش.هیچوقت نمیچسبه.سعی کن زندگی خودتو کنی و کوتاه بیای و تلاش نکنی واسه ثابت کردن محبتت.حرص هیچ چیزو نخور.هر چی گفتن پشتت اهمیت نده‌.زندگیتو کن.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
بعضی وقتا دلم براشون میسوزه میگم برم سراغشون ولی حرفایی که بهم زدن رونمیتونم فراموش کنم دوباره لعنت ...

توقع ت رو ببر بالا 

همیشه نباید تو به اونا کمک کنی 

ازشون توقع داشته باش اگه نتونستن توقع تو رو براورده کنن پس لیاقت ندارن

منم باهاشون تو یک ساختمونم.خوبه آدم تو مواقع اضطراری  به دردشون بخوره ولی نه اینکه تو حالت عادی ...

من اصلا از مواقع اضطرارهم گذشته کارکردنم ازصبح پیششونم تا شب فقط موقع خواب خونه ی خودمم

توقع ت رو ببر بالا  همیشه نباید تو به اونا کمک کنی  ازشون توقع داشته باش اگه نتونستن توق ...

من و شوهرم چندباری مادرشوهرش مریض بود باهاش می‌رفتیم بیمارستان منم پیشش میموندم یه استان دیگه ای میبردیمش بیمارستان بهش شوهرم به مادرش میگفت دیدی میبردیمت بیمارستان پیشت میموندیم اون وقت مادرشوهرم میگه خوب زن وبچت میومدن کوبیده میخوردن برای خودشون

من اصلا از مواقع اضطرارهم گذشته کارکردنم ازصبح پیششونم تا شب فقط موقع خواب خونه ی خودمم

نکن.منم اینجوری بودم دیدم دارم خل میشم.مشکل اعصاب گرفته بودم بس که حرف شنیده بودم و سکوت کرده بودم.شوهرم دید دارم نابود میشم گفت ازت خواهش میکنم دیگه نرو پایین.خانواده ی من هستن من میگم نرو.من ناراحت نمیشم.حرفشو گوش نکردم ولی ارتباطمو کم کردم.الان ۳ ساله روزی یک بار میرم سر میزنم نیم ساعته برمیگردم.اگر کاری باشه که مادرشوهرم نتونه کمکش میکنم میام بالا.اوایل هی ناراحت میشدن و تیکه مینداختن ولی کم کم عادت کردن و الان همه چیز سرجاشه.

من و شوهرم چندباری مادرشوهرش مریض بود باهاش می‌رفتیم بیمارستان منم پیشش میموندم یه استان دیگه ای میب ...

😂😂😂وای یاخدا 

همین دیگه اینقد خوب بودی فک میکنن وظیفه ته البته خدا منو ببخش منم مادر خودم مادرشوهره اصلا دوس ندارم عروسمون باهاش بد باشه 

ولی خدا میدونه من بد نبودم ولی خیلی اذیت شدم جوونیم نابود شد 

اینو بر اساس تحربه خودم گفتم از وقتی که برام مهم نیستن ارامش دارم 

شوهرم با داداشش دعواش میشه اونام فک میکنن من پرش میکنم 

منم با اعتمادبه نفس کامل از جلوشون رد میشم انگار چوب تو استینشون میکنم 

نکن.منم اینجوری بودم دیدم دارم خل میشم.مشکل اعصاب گرفته بودم بس که حرف شنیده بودم و سکوت کرده بودم.ش ...

مادرشوهرم امروز مریض شده بود رفت دکتراوردنش خونه شوهرم دوسه بارگفت بروپیش مامانم تا بهش گفتم نمیتونم گفت زشته منم یه ده دقیقه رفتم نشستم به همه سلام کردم ولی پدرشوه رمادرشوهرم جوابمو ندادن منم ده دقیقه بعدش بلندشدم اومدم هیچ حرفیم نزدم

مادرشوهرم امروز مریض شده بود رفت دکتراوردنش خونه شوهرم دوسه بارگفت بروپیش مامانم تا بهش گفتم نمیتونم ...

وقتی مریضه برو کمک کن.ولی وقتی حالشون خوبه نیازی نیست صبح تا شب خونه زندگیتو ول کنی بری اونجا.

شماهم باهاشون قهرین

ن تو یه خونه ییم😨😨با برادر شوهرم 

متاسفانه اصلنم اخلاقشون با هم جور نیس 

اولاش خیلی اذیت میشدم ولی الان اصلا سگ محلشون میکنم فقط کافیه یه ذره برنجم اصلا محلشون نمیدم  

اونام سعی میکنن منو نرنجونن اول ازدواجم همه ازم سواستفاده میکردن الان شدم از خودشون بدتر