2733
2734
عنوان

فقط مونده بود اون بگه لاغررررم

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قدم ۱۶۰ وزنم ۵۶ لاغرم آیا؟یاچی؟

نه هیکلت عالیه 

من ۱۶۵ وزنم هم۵۰

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2731
ن خوبم خدارو شکر  ولی تا ی دونه شکلات میخورم  😑😑😑 وزنم میره بالا اینقد بددمم میاد 😑

من دیروز 7 تا بستنی خوردم😋😶😶😷😷😷

بخور دنیا دوروزه 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
من فاز اونایی که میخوان چاق بشن و نمیفهمم  من همیشه چهار پنج کیلو اضافه داشتم همیشه ارزوم بود ...

همه بهم میگن مریض میشی

کرونا که تازه اومده بود چند نفر بهم گفتن که تو بگیری میمیری

خودتو واندامتو ،همونجوری که هستی دوس داشته باش ،حرف دیگران اصلا برات مهم نباشه تو بهترین هستی وبهتری ...

تا چند ماه قبل هرکی میگفت میخندیدم میگفتم مانکنم

ولی خب الان دیگه تو ظاهرم تاثیر گذاشته

نه شما خوبی

خودمم نظرم اینه خوبم 

ولی اطرافیانم همه چاقن

به این خاطر به من میگن لاغری

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)