2733
2739
عنوان

تولد تولد تولدت مبارک

| مشاهده متن کامل بحث + 2131 بازدید | 65 پست
تولدش مبارک عزیزم

ممنون

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر نازت الان کامل حرف میزنه یان دختر من ابان ماه میره دوسال در حد مامان بابا عمو عیبه بیا اب الو ا ...

نه بابانگران نباش دخترعمه من تا3سالگی نمیتونست درست حرف بزنه یهوزبون بازکردبیاوببین دخترخودم هم توسن دخترشمادرهمین حددخترشماحرف میزداماالان خداروشکرطوطی واسه خودش

2728
دختر بزرگم ۱۸ هست دوماهه ازدواج کرده

وای خدا حفظتون کنه همگی رو با هم....من ۳۶ سالم بشه دخترم میشه ۱۵ ساله.البته الان ۲۷ سللمه  

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
تولد همسر منم امروز بود. . . واسش کمربند چرم خریدم😊

تولدش مبارک

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
تولدش مبارک    

ممنون عزیزم

2738
😭😭😭😭

برو بابا خیلیم خوبه بچه داداشم تا چهار سالگی ادم ممیفهمید چی میگه الان خوب حرف میزنه

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
دختر نازت الان کامل حرف میزنه یان دختر من ابان ماه میره دوسال در حد مامان بابا عمو عیبه بیا اب الو ا ...

نگران نباش درست میشه

کاربری برای دونفره یکیمون مجرد یکیمون متاهل و دوتا جوجه
2706