2733
2734

سلام.به همگی لطفا فقط اونایی که به کرونا مبتلا شده اند بیایند.چون بقیع بیایند استرس میگیرن.سوال داشتم.بابای من دقیقا هفته پیش ضعف کرد و یک شب هم تب خفیف کرد بعدش تبش خوب شد ولی تا الان بدن درد و ضعف داره و سرفه هرزگاهی مامانم هم همون اول گرفت.اونم یشب  تب کرد و بعدش تب نکرد اونم تا الان ضعف و بدن داره ولی سرفه نداره.ازمایش و سی تی نرفتیم و به دکتر نرفتیم.عمم پرستاره از دکترشون پرسیده بود گف قرص ناپروکسان فعلا دارن اونو مصرف میکنن250میلیش من اتاق قرنطینه ام نمیدونم منم گرفتم یا نه ولی هیچ علامتی ندارم.عمم میگه اصلا بیمارستان نرید چون عفونت اونجا قویه میخوام بدونم درسته.ممنون میشم.به4030هم زنگ زدم گف استراحت کنن.البته الان اویشن و زنجبیل و اب نمک و ...رو استفاده میکنن.الان نگران سرفه های بابام هستم.خوشحال میشم راهنمایی کنید.

من ماهه قبل گرفتم،خیلیم شدید بود مرگو جلو چشام دیدم

ولی فقط دارو گیاهی روتارین رو از داروخونه گرفتیم خوردم خوب شدم

مایعات زیاد بخورن

آب لیمو عسل

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اگه بیماری زمینه ای ندارن مهم نیس بگو ی ویزیت دکتر برن احتمالا ازیترومایسین و دیفن هیدرامین هم میده برای صعفشون هم نخود اب بهترین درمانه من خودم با نخود اب جون میگرفتم دم نوش چینی هم اگه میتونی براشون تهیه کنید واقعا عالی بود داروی امام کاظم هم میخوردم خیلی خوبه

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2731
2738

من شنیدم میگن گوجه کبابی

سوپ

دمنوش اویش بابونه گل ختمی پونه

دمنوش زنجبیل

بخور جوش شیرین

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
دوست عزیز پدرو مادر منم دوسه روز درگیر شدن...در مورد تغذیه اینا راهنمایی کنید منم...که چی خوبه بخورن ...

آب هويج خيلي خوبه هر روز دوبار بنوشن، مايعات گرم، گلاب

تنها صداست كه مي ماند و امان از صداي او كه ابدي شد در گوش من
چجوری بود بیماریتون...چن روز طول کشید...چجوری شروع شد

اول پاهام درد گرفت عصربود

بعد احساس کردم فلج شدم🙁از درد دیگه نمیتونستم راه برم شب شد رفتم خابیدم دیدم دارم تب میکنم

تب ولرز شد

بعدش بدن درد شدید ک حتی نمیتونستم بذارم شوهرم دستمو بگیره موهای بدنمم درد میکرد

بعد سرفه شروع شد بعدشم نفس تنگی

خیلی بد بود خیلی😔

حدودأ۱۴,۱۵,روز طول کشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
اول پاهام درد گرفت عصربود بعد احساس کردم فلج شدم🙁از درد دیگه نمیتونستم راه برم شب شد رفتم خابیدم د ...

من مادرم سه روزه بدن درد شدید داره کا ناپروکس و استا میخوره...همینطور تب و لرز...امروز گفت یکم بهترم...الان میخام بدونم نفس تنگی و سرفه ازین به بعد میاد سراغش

چجوری بود بیماریتون...چن روز طول کشید...چجوری شروع شد

بویای وچشاییم ازدست داده بودم

هنوزم کامل برنگشته

ولی اونموقه رو مزه ی شیرینی خیلی حساس شده بودم انگار همه چی شیرین بود وحالمو بدمیکرد

حدودا یک هفته قبل ازبدن درد بی اشتهام شده بودم

من همه ی علائمو باهم داشتم🙁گلومم خیلی دردمیکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706