2737
2734
عنوان

تجربه باردار شدن من🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله. بعد بیا بهم بگو 

سلام گلم .من تازه ازسونوبرگشتم وتو۲۶هفته هستم.این سونوهم گفت بچم دختره ودیگه مطمئن شدم😊

چقدر بی بابا بودن سخته😔میشه صلوات بفرستین برای شادی روح باباجونم.ممنون🙏
سلام گلم .من تازه ازسونوبرگشتم وتو۲۶هفته هستم.این سونوهم گفت بچم دختره ودیگه مطمئن شدم😊

انشالله بسلامتی باشه خدا حفظش کنه منم یک دختر سه ساله دارم این و که باردارم خیلی کنجکاوم بدونم چیه ولی حالا حالا ها تو کفم 😂

2728
انشالله بسلامتی باشه خدا حفظش کنه منم یک دختر سه ساله دارم این و که باردارم خیلی کنجکاوم بدونم چیه و ...

ممنون عزیزم انشالله خدادخترنازتوخفظ کنه وتو دلیتو سالم وسلامت بزاره بغلت🥰😘

منم یه دخترکلاس اولی دارم واین کنجدخانم بچه دوممه

فقط ترشی و شوری دوست دارم گوشت خیلی میخام😂 تهوع اصلا ندارم .

عزیزم منم کامل همین علائم شماروداشتم ودارم.انشالله هرچی صلاحه.شماهم بعدابیابگوکنجدت چیه

2740
پس منم دختره 😂😂😂😍😍😍

انشالله سالم وسلامت باشه.نمیشه گفت عزیزم علائم توهرکسی یجوره.انشالله هرچی صلاحه ودلت میخوادباشه

انشالله سالم وسلامت باشه.نمیشه گفت عزیزم علائم توهرکسی یجوره.انشالله هرچی صلاحه ودلت میخوادباشه

ممنون عزیزم هر چی خدا برام در نظر گرفته باشه رو تخم چشمم می ذارم برام دعا کن سالم باشه خواهش میکنم سر نمازات منو یادت نره اسمم ریحانه اس