2737
2734
عنوان

شیک باش! جملات کاربردی ! تعارف ها و...

| مشاهده متن کامل بحث + 168956 بازدید | 315 پست
من خیلی حواسم هست حتی به حرف زدن شوشوم .
افق تاریک ، دنیا تنگ ، نومیدی توانفرساست میدانم !‌ ولیکن ره سپردن در سیاهی رو به سوی روشنی زیباست میدانی ؟ به شوق نور در ظلمت قدم بردار !...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فوقش می گم ممنون با چشمای خوشگلتون می بینین...البته من ترک هستم معادل ترکی این جمله اصلاحه تو ترکی .در زبان فارسی هم این اصطلاح به کار می ره یا نه؟
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!
2731
بچه ها مشکل من درباره زیارته....کسی که میخواد بره زیارت یا برگشته چی باید بهش گفت؟
فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2740
برای احوال پرسی خودمونی سلام حالتون چطوره؟بچه ها خوبن رسمی سلام احوالتون چطوره خانواده محترم خوبن ایشالا تسلیت سلام تسلیت میگم ایشالا که امرزیده شده تبریک خونه به به به سلامتی و دل خوش ایشلا که تو خونتون جشن و شادی باشه تبریک ماشین به سلامتی ایشالا چرخش براتون بچرخه تشکر سفره ایشالا که همیشه سفرهتون پر روزی باشه و به شادی سفره بندازین
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
بچه ها من زمانی که برگشتم ایران به شدت افتادم دنبال یادگیری اصطلاحات محاوره ای اما 2 سال بعد متوجه شدم اصلا شیک نیست و کلا مدل صحبت کردن قبلیمو پیشه گرفتم ........ خواستید میگم ولی بدونید خودم استفاده نمیکنم!
2706