2737
2739
سلام

منم تجربه ام مربوط به خواهر زاده ام هست

باید محیط توالت را خوشبو و خوشگل کرد که بچه علاقمند بشه

اولش باید سرپا بگیرینش تا یاد بگیره بدون پوشک کارشو انجام بده
معمولا بچه ها صبح که بیدار میشن هم خوش اخلاق ترن وهم جیش دارن

بعد از یه مدتی از توالت های پلاستیکی که مخصوص بچه هاست باید استفاده کرد
برای اینکه یادبگیره کتابهای آموزشی زیادی هست
خوندن کتاب برای بچه خیلی مفیده و بچه می فهمه که همه بچه ها همین کار رو می کنن
از اون به بعد کار یکم سخته چون دیگه نباید بچه رو پوشک کرد

بعد از هر بار که توالت رفت باید تشویق بشه
اگه احیانا نتونست خودشو کنترل کنه نباید دعواش کرد
خلاصه یه مدتی حسابی خونه نجس می شه تا یاد بگیره

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
من هم دخملی 2 سال و 9 ماهش هست ولی چون کابوس در مورد دستشویی دید فعلا پوشکش می کنم تا خودش آمادگیش را داشته باشه
الهــــی و ربـــی من لی غیرک ...
خدایا! تو پناهِ منی وقتی راهها با همه وسعتشان تنگ می شوند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من دخترمو حدودآ دو هفته ایی است که از پوشک گرفته ام تو خونه پوشکش نمی کنم و یه ساعت یه بار میبرمش دستشویی خوب هو همکاری میکنه فقط دو روز اول چند جایی رو خیس کرد شبها پوشکش میکنم ولی مشکلی که دارم اینه که پی پی نمیکرد یه هفته پی پی نکرد ودچار یبوست شدید شد مجبور شدم ببرمش دکتر الان واسه پی پی پوشکش میکنم کسی بچش اینطوری بوده که از پی پی کردن بترسه؟چکار کنم ترسش بریزه؟
2738
سلام بردیا کوچولوی من 22 ماهشه و من دارم تلاشمو شروع میکنم تا بهش یاد بدم چجوری بره توالت و جیش کنه. کار واقعا سختیه. 1دمپایی خیلی خوشگل براش خریدم و تو توالت گذاشتم. به عشق دمپاییش میره توالت. اما هر بار خیلی کم جیش میکنه و کاملا خودشو خالی نمیکنه. به پیشنهاد خالم برای اینکه خونم نجس نشه از یه پارچه نرم و نازک توی شرت عینکی استفاده میکنم. وقتی اینو براش میپوشم خیالم راحته که اگه چنذ قطره جیش کنه شلوار و خونه رو نجس نمیکنه. تا زمانی که یاد بگیره چه موقع بگه جیش.وگرنه باید هر 10 دقیقه 1بار ببرمش توالت. خیلی خسته کنندست. امیدوارم موفق بشم. اگر کسی پیشنهاد بهتری داره بهم بگه ممنون میشم.
naazii67@yahoo.com
2706