2752
2734
مرضیه جون پسر من بلد نبود حتی مداد بدست بگیره نقاشی هم بلد نبود از وقتی کلاس میره خیلی تغییر کرده خوندن و نوشتن تا 20 نوشتن و خوندن حروف کلی هم چیزای دیگه یاد گرفته نقاشییش هم خیلی خوب شده علاقمند به یادگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر من اردیبهشت 89 به دنیا اومده ی خورده ریزه میزه اس ولی خیلی باهوشه تا به حال هیچ کلاسی نرفته عاشق شعره و موسیقی می تونه ی ساعت تمام از خودش شعر بگه قافیه رو خوب رعایت میکنه ولی گاهی از کلمات نامفهموم استفاده میکنه اسم حیونا و بعضی اعضای بدنو به انگلیسی میدونه قوه تخیلش خیلی بالاست از دوستای خیالیش داستانای جالبی میگه مدام در حال شکار حیوونای وحشیه ی کاغذ مچاله رو ی خرگوش تصور میکنه و کلی باهاش حرف میزنه دایره لغاتش خیلی وسیعه از کلمات سلمبه قلمبه استفاده میکنه خیلی هم مهربونه تو خونه مدام قربون صدقه من و باباش میره حرف گوش کن هم هست ی خورده فتوشاپ هم بلده کلا دقتش خیلی بالاست به همه چی توجه میکنه از حرفای خاله زنکی بگیر تا بحثای علمی خودش نمیتونه دستشویی بره بد غذا هم هست بیرون که میریم زود خسته میشه دوست داره برگردیم خونه کارتون ببینه خیلی دست و دل بازه همش درحال بخشش چیزاش به این و اونه اصلا هم خجالتی نیست خونه هرکی بره باید شعرایی که حفظه برا صاحب خونه بخونه و من شاکر خدا هستم به خاطر این نعمتش وافسوس میخورم که امکاناتمون در حد هوش دخترمون نیست و دختر من هم مثل خیلی از بچه های این سرزمین که هوش بالایی دارن به خاطر نبود امکانات حیف و میل میشن
خدایا راهی نمی بینم، آینده پنهان است اما مهم نیست همین کافی است که تو راه را می بینی و من تورا...
مامانی نی نی عزیزم من چند روز نبودم ببخشید میشه در مورد کانون کودکان برتر توضیح بدی در مورد کلاس هاش و شهریه و ساعت کاریش ممنون عزیزم اگه شماره ای هم داری ازش در اختیارمون بزاری ممنون می شم
اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای
مامانی نی نی عزیزم من چند روز نبودم ببخشید میشه در مورد کانون کودکان برتر توضیح بدی در مورد کلاس هاش و شهریه و ساعت کاریش ممنون عزیزم اگه شماره ای هم داری ازش در اختیارمون بزاری ممنون می شم
اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای
خانما منم ی دختر 4ساله دارم ولی خیلی کم غذاس و13فقط کیلو.....میشه شماها هم بیاین بگین بچه های4سالتون چند کیلو هستن؟خیلی نگرانم.....دکترم بردمش و هیچ مشکلی نداره خداروشکر ولی بازم دلم میخاد وزنش بیشتر باشه تورو خدا هر کی اومد بگه.....
2706