2737
2734
در این شب عزیز و بعد از یک ماه عبادت بیان همه با هم برای فرج آقامون دعا کنیم. اِلهی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِی الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.
خدایا بلاء عظیم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و امید قطع شد و زمین تنگ شد و از ریزش رحمت آسمان جلوگیرى شد، و تویى یاور و شکوه بسوى تو است و اعتماد و تکیه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است، خدایا درود فرست بر محمد و آل محمد آن زمامدارانى که پیرویشان را بر ما واجب کردى و بدین سبب مقام و منزلتشان را به ما شناساندى، به حق ایشان به ما گشایشى ده فورى و نزدیک مانند چشم بر هم زدن یا نزدیکتر؛ اى محمد اى على اى على اى محمد مرا کفایت کنید که شمایید کفایت کننده ام و مرا یارى کنید که شمایید یاور من، اى سرور ما اى صاحب الزمان فریاد فریاد فریاد، دریاب مرا دریاب مرا دریاب مرا، همین ساعت همین ساعت هم اکنون، زود زود زود؛ اى خدا اى مهربانترین مهربانان به حق محمد و آل پاکیزه اش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به نام خدای مهربان سلام حمایت از کمپین عموپورنگ شاید کمترین کار برای نشان دادن اعتراضمون به کشتارکودکان غزه باشه پیروزی در جنگ همیشه به روش فیزیکی نیست.جنگ روانی هم میتونه باعث پیروزی بشه.پس حرکتمون را کوچک ندانیم شعار کمپین کودکان برای کودکان _ آرزوی کودکان دنیا برای بچه های غزه: آینده ای آرام بدون بمب و محاصره حالاکه کمپین داره جهانی مطرح میشه ما به عنوان یک ایرانی دریغ نکنیم دوستان در صفحات جمعی اطلاعرسانی کنید جنگ روانی غزه را به پیروزی نزدیک میکنه انشاالله http://www.petitions24.com/gaza2014 یک کلیک کار پرزحمتی نیست..دریغ نکنیم به دوستان خود اطلاع رسانی کنید...................... ------------------------------------------ در و دیوار چه گویاست ، تماشا نکنید خواب ، چشم همه دنیاست، تماشا نکنید میدرد گرگ ،بدن های غزالان چمن جای گل ، خون چمن آراست، تماشا نکنید گر همه عالم و آدم زجفا خاموشند سنگ، در شورش و غوغاست ، تماشا نکنید چه نشستید، ببینید که در آتش و خون کودک غزه چه تنهاست، تماشا نکنید بی رمق ،خسته، پراز درد، ندیدید چه سان غرق خون پیکر زن هاست، تماشا نکنید بشنود هر کس و پاسخ ندهد مسلم نیست امر پیغمبر طاهاست ،تماشا نکنید -------------------------------- حمایت از غزه بحث دین نیست/بحث انسانیته من هم این را از دوستی دریافت کردم و دلم خواست حتی به اندازه گذاشتن یک پست سهیم باشم هیچوقت کارهامونو کوچک نبینیم و جنگ روانی را در پیروزی و آگاه شدن جهانیان دست کم نگیریم