2752
2734
عنوان

چه جوابی بدم به شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 51 پست
بهش بگو منو تو نداره که بزن به نام خودت

اگه من به شوشو اینجوری بگم به نامم میزد باید ببینی شوهرت چه جور مردیه اگه تو زندگیت مشکلی نداری و نگران پولت نیستی بذار به نام اون باشه فرقی نداره که
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
سایه جون منم شاغلم حتی پس اندازی که برای خرید خونه به همسرم دادم دو برابر مبلغی بود که ایشون گذاشته بود اما خونه به اسم شوهرمه. به نظرم حس مالکیت به مردا قدرت میده و احساس بزرگی میکنن. اگر شوهرتو می شناسی و با اخلاقش آشنایی بزار به اسم خودش بخره. من که از تصمیمم کاملا راضی ام.
چند شب پیشا هم شوهرم یهو گفت راستی می خوام خونه رو به اسم تو بکنم ! در حالی که اصلا من حرفی در این مورد بهش نزده بود.
شوهرت وقتی مطئمن بشه آسایش و آرامش اون برات مهمه خودش این کارو می کنه.

التماس دعا . مادر محمدحسین و مهلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من اگر جای شما بودم بهش میگفتم خیلی از مردا از خانمهاشون هیچی نمیگیرن تازه براشون همه چیز هم میخرن و به نامشون میزنن این نشون دهنده معرفتشون هست

حالا اگر تو هم از من چیزی بخوای همسرم هستی و من بهت کمک میکنم ولی به هر حال این معرفت و انسانیت خودته که من رو هم تو زندگیت شریک کنی

منم میتونم به شما بهت بگم هیچی بهت نمیدم تا سال دیگه وام بگیرم و یه خونه کامل به نام خودم بخرم ولی .....
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
اگه مشکل جدی تو زندگیت نداری بگو بزن به نام خودت مطمئن باش اینو بگی یا به نامت میزنه یا اگه نزنه دیدش نسبت به تو عوض میشه

اما اگه خدای نکرده زبونم لال از اینده زندگیت مطمئن نیستی یه قسمت کوچیکشو بگو به نامت بزنه
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
خساست جزو بدترین ایرادهای یه مرد هستش

شما باید با زبون حق و حقوقت رو بگیری

بعدشم اول با زبون شوهرت رو راضی کن ولی اگر نشد سعی کن پولت رو بهش ندی بعدا پشیمون میشی

ولی خوب زیاد هم خودتو آزار نده به هر حال نمیشه زندگی رو تلخ کرد

ولی شما پولی که خودت درمیاری رو نباید به همسری که قدر نمیدونه بدی
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
از لحاظ خرجی دادن باید تغییرش بدی خسیس نبودنو تو یادش بده بازم خودت فکر کن تو شوهرتو بهتر میشناسی.

اگه پولتو بهش بدی یا ندی فرقی به حال خسیسیش میکنه؟؟؟

اگه خونه رو به نامت بزنه یا نزنه چی؟؟؟مثلا خونه رو به نامت زد و یه روزی بهت خرجی نداد میخوای بگی خونه مال منه؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا ای موضوع به خسیسیش ربطی نداره مگه اینکه بخوتی از خونه و پولت واسه مقابله به مثل استفاده کنی.

واسه همین مرددی؟؟؟
من هیچوقت حقوقم و بهش ندادم ولی بعضی وقتا غر میزنه سراین مسئله
اما حالا اصلا بهم نمیگه که میخواد چیکارکنه
میگه فعلا باید بدونیم دقیق چقدر داریم باهم که ببینیم کجا پی خونه باشیم
نمی دونم چی بگم. زندگی خودته. اما من تجربه خودمو دارم و دیگه یه پاپاسی هم به شوهرم نمی دم. یه چیزم بهت بگم عزیزم حالا که اول زندگیته مردو هرطور عادت بدی تا آخرش همونطور عمل می کنه پرروتر می شه اما کوتاه نمی آد. من که جای تو بودم رک و پوست کنده می گفتم اگه فرقی نداره به نام من کن. اگه می گفت نه بهش می گفتم پس منم مث تو عمل می کنم. به اندازه سهمم سند به نام من باشه. تو این دوره زمونه که روزی خداد تا مواردی کلاه برداری مردا از زناشونو می بینیم این کار به نظر من غلز نیست. اینم بگم منم برام مهم نیست خونه به نام من باشه یا همسرم. اما وقتی برای یه مرد مهم باشه باید دید چرا؟!!!
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
عزیزم ببین چقدر قابل اطمینانه

با خودت فکر کن تو ذهنت تجسم کن خونه به نامته و اذیتت میکنه میخوای از خونه بیرونش کنی؟اصلا در این حد اذیت میکنه که تو بخوای این کارو کنی؟؟

تجسم کن پولو دادیو خونه به نام اونه چه رفتاری در پیش میگیره؟

تجسم کن پولو ندادی و خونه نخریدید اونوقت چیکار میکنه هی گیر نمیده تقصیر تو بود؟

اونوقت ببین کدوم شرایط بهتره
2706