2752
2734
عنوان

چين استرانگاف

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 41 پست
منظورت اينكه سي جدا درست نكنم ؟ مرغ وقارچ كه اوكي شد تو همون مواد ارد وشير و اضافه كنم ؟؟؟ خوب ميشه ...

بله، دقیقاً. خیلی هم عالی میشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ارد گوله نميشه ؟؟ ممنون عزيزم

نه، آرد تو روغنی که مرغ و قارچو تفت دادی یه تفت کوچولو میخوره و دیگه گوله نمیشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
بیا چین استرانگاف یاد بگیر(چیگن بیف استراگانوف😐) @zooyaa   😝😝😝

😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا شکرت

اینا رو از ما نگیر

یارو میخواست میرزا عباسی درست کنه😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
من مردم ازاری بلد نیستم بای😝😝

تازه مورد داشتیم تو همون سال ها

یکی میگفت

من کوکو سبزی رو با تخم مرغ و گوجه درست میکنم😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
حالا تو ماکارونی رو با گردو درست میکنی کسی چیزی میگه بهت؟😂

😂😂😂😂همون دیگه

تو سایت هنرمندا زیادن