2737
2734
عنوان

نظرتون راجب این فاجعه چیه؟ 😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 37 پست
غیرانتفاعی ها 

دقیقا، اینا باید یه جوری جیبشون رو پر کنن یا نه؟ تا اول مهر میرن بعد کلا تعطیل میشه مدارس، 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چاره چیه کلاس اولی ها نمیتونن توخونه خوب اموزش ببینن من خودم دخترمومیفرستم کلاس فقط ۴تادانش ام ...

اولی ها هیچی، 12 های بیچاره، امسال امتحان نهایی دارن، کنکوری هم هستن، با این همه فشار روحی باید این اوضاع رو هم تحمل کنن😭🤦🏻‍♀️

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2728
مال ما هم نرفته، تو خونه داره الان میبینه

شوهرم میگه نره مدرسه. چیزی هم یادنگرفت، مهم نیست👍. بچه بیسواد بیشتر بدردم میخوره تا بچه( خدایی نکرده )مرده😂

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹
میدونم از رو جوکش توییت زده

نه واقعیته، پیش میاد🤦🏻‍♀️یکی از اقوام بچش تو مدرسه الکل زده بود تو چشم دوستش که مثلا ضد عفونی‌ش کنه یا دوستش لیوان نداشته، به لیوان خودش الکل زده داده به دوستش، الان مسموم شده

شوهرم میگه نره مدرسه. چیزی هم یادنگرفت، مهم نیست👍. بچه بیسواد بیشتر بدردم میخوره تا بچه( خدایی نکرد ...

مامان منم میگه اگه یه سال عقب بیفته هیچی نمیشه اما اگه خدایی نکرده مریض بشه، دیگه نمیشه کاریش کرد

مامان منم میگه اگه یه سال عقب بیفته هیچی نمیشه اما اگه خدایی نکرده مریض بشه، دیگه نمیشه کاریش کرد

آره واقعا ، راست میگه بنده خدا. حقیقته

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹
2740