2752
2734
عنوان

خانوما کسی از شما بوده تو ۱۰ هفتگی قلب جنینشو ببینع؟

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 29 پست
واقعا؟ واسه منم گفت طبیعیه همه چیت دو هفته دیگه بیا ایشالا که تشکیل شده

آره بابا اصلش همینه بچه تا سیزده هفته فرصت برای تشکیل قلب داره.. امثال تاپیک شما زیاد زده میشه همش زود میفرستن استرس میدن خب ینی چی واقعا دکترا کی میخان به سواد حداقلی تشکیل قلب برسن... من کلا یه بی بی چک زدم فقط و فقط تمااااام تا سیزده هفته که رفتم سونو اونم به اصرار دکترم بود وگرنه خودم میدونستم قلبش تشکیل شده

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا؟ چجوری میدونستی؟

آره چون اولین تجربه بارداریم نبود دیگه از علائم متوجه بودم بارداریم نرماله و قلبش تشکیل شده 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
آره چون اولین تجربه بارداریم نبود دیگه از علائم متوجه بودم بارداریم نرماله و قلبش تشکیل شده 

منم علاعم زیاد دارم..حالت تهوع کم.معده درد. سرگیجه.بعضی وقتا زیر دلم خیلی کم درد میکنه..اصلا میلی به غذا ندارم..اتفاقا به دکتره گفتم گفت اینا همش نشونه ی خوبیه که یعینی بارداریت داره کاملا طبیعی جلو میره

😍😍واسه منو ساکو دید کیسه زرده رو هم دید گفت خیلی خوبه ولی گفت جنین داخلش نیست هنوز زوده 

زود رفتی دیگه دو هفته دیگه برو عزیزم نرماله

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)

نه بابا نزار سیزده هفته شما ۱۲هفته تا ۱۳هفته فرصت دارید سونو غربالگری رو انجام بدید باید حتما یه سونو بشید قبلش تا سن جنین رو بدونید و فرصت غربالگری رو از دست ندید

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
واقعا؟ چجوری میدونستی؟

عزیزم قلبشم تشکیل میشه همه جاشم تشکیل میشه بخودت استرس نده آروم باش فقط  

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
منم علاعم زیاد دارم..حالت تهوع کم.معده درد. سرگیجه.بعضی وقتا زیر دلم خیلی کم درد میکنه..اصلا میلی به ...

خب خداروشکر پس خیالت راحت باشه و استرس هم بخودت راه نده

😍😍واسه منو ساکو دید کیسه زرده رو هم دید گفت خیلی خوبه ولی گفت جنین داخلش نیست هنوز زوده 

منم به حساب پریودی 7 هفته و چند روز بود رفتم سونو گفت ساک خالی و هیچی تشکیل نشده و  پنج هفته هستی برو دو هفته دیگه بیا منم بعد بیست روز رفتم دکتر تو مطب سونو کرد و گفت تششکیل شده و برام سونو غرباگری رو نوشت.

2706