2737
2739

سلام خانوما خوبین 

این دومین تاپیک امروزمه

امروز رفتم دکتر سونوگرافیم کرد گفت کیسه زرده و ساک تشکیل شده

ولی هنوز جنین تشکیل نشده گفت سن بارداریت پایینه هنوز یعنی دیر باردار شدی بهم گف دوهفته دیگه بیا

از پربودم بخوام حساب کنم هفت هفته کامل میشه ولی اون گفت هفت هفتت نیس و دیر باردار شدی دو هفته دیگع بیا کسی از شما تاحالا اینجوری شده؟ بهم گفت نرماله همه چی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سیزده هفته رفتم برا قلب... چون دکترم اصن سونو زیر 13 هفته رو قبول نداره 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740
نگرانم خیلی

دکترت تمام سعیشو کرده جوری موضوع رو بگه ک این دوهفته استرس نگیری .

ریلکس باش به این فکر کن ک حتما صدای قلبشو میشنوی.

تاپیکتم قفل کن نذار کسی ناراحتت کنه.

کیسه زرد تشکیل شده پس حتماااا جنین و قلبشم تشکیل میشه به شرطی ک استرس نداشته باشی.

خدای مهربون شکرت😍
من چهارهفته رفتم اصلا گفت باردارنیستی چیزی نمیبینم ولی هشت هفته قلبشم تشکیل شده بود☺

😍😍واسه منو ساکو دید کیسه زرده رو هم دید گفت خیلی خوبه ولی گفت جنین داخلش نیست هنوز زوده 

دکترت تمام سعیشو کرده جوری موضوع رو بگه ک این دوهفته استرس نگیری . ریلکس باش به این فکر کن ک حتما ص ...

نه اصلا ندارم استرس اتفاقا یه جایی خوندم که کیسه زرده با جنین تشکیل میشع ولی جنین دیر تر مشخص میشه..نوشته بود کیسه زرده نباشه جنین هم تشکیل نیمشه