2752
2734
عنوان

همسرم خیلی خونواده شو دوست داره

| مشاهده متن کامل بحث + 19828 بازدید | 33 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه جالب . راستش منم خیلی دلم می خواد همین کارو بکنم. حتی یه بار سعی کردم فکر کنم این خانوم یه دوست صمیمی منه. اما نشد. انگار اونم از من موج منفی گرفته. با کوچکترین حرفی که میزنم فکر می کنه می خوام به برادرش توهین کنم. اصلا یادش میره که برادرش همسرمنه. سریع جبهه می گیره و از برارش دفاع می کنه. باورم شده که مادوتا اصلا نمیتونیم بهم نزدیک بشیم
همون تعریف وتمجیدای اوایل زندگی و دوست داشتنها و حمایتای همسرم از خواهرش منو حساس کرد. یکی دوبار خواهرش مجلسی که دعوت میشدیم می گفت. چرا اون لباستو نپوشیدی.چرا آرایش نکردی.ناراحتم کرد به همسرم که گفتم حرفامو جدی نمی گرفت. وقتی دید من چند باره دارم بهش اعتراض می کنم رفت وبه خواهرش گفت تو به خانومم چی گفتی. اونم زد زیر حرفاش. همسرم هم غیر مستقیم بهم حالی کرد که حرفای خواهرشو قبول داره. منم از این موضوع ناراحت شدم
من خیلییییییییی حساس بودم اوایل تا 1 سال نمی تونستم به همسرم بگم نمی دونی چه زجری کشیدم البته همسرم هم کاری نمی کرد ها اما حتی یه لحظه هم دستشو می گرفت قلبم به شدت می زد دستهام یخ می کردو می یومدیم خونه فقط گریه می کردم شوهرم می گفت اخه از چی ناراحتی به من بگوووووووووو اما من فقط تو بغلش گریه می کردم خجالت می کشیدم بگم
نگار جونم راستش منم خجالت می کشم. میدونم رفتارهمسرم طبیعیه. اما دلم می خواد همسرم فقط با من باشه وبه من محبت کنه. همسرم خودشو هلاک می کنه واسه تولد خواهرشو بچه هاش. خودش می گه بخاطر شوهرخواهرشه که اخلاق جالبی نداره.
سلام نی نی آسمون خوبی؟ چقدر رفتار شوهرت به شوهر من نزدیکه منم الان نزدیک 5 ساله دارم تحملشون میکنم منم هرچی میخوام به شوهرم بفهمونم که حق با منه نمیخواد قبول کنه و همیشه طرف اونارو میگیره و اینه که باعث میشه ازشون متنفر باشم کاش یه ذره درک میکردن مارو کهما نیاز به حمایت شوهرامون داریم از فردای عقد مشکل من باهاشون شروع شده و تا الان ادامه داره البته هر چی بگذره کمتر میشه ولی الان که حساسیتم بهشون کمتر شده از طرف دیگه میبینم که دیگه اعصابی برام نمونده خیلی اذیتم کردنو هیچ وقت ازشون نمیگذرم
تو از بس به این مسیله فکر میکنی خیلی برا خودت بزرگ جلوش میدی در صورتیکه محبت خواهر به براد یک چیز کا ...

اره موافقه با نظرتون..

اگر هم همسرت رو حساس کردی...سعی کن

جبران کنی یعنی به خانواده ی همسرت محبت کن تا همسرت هم حساسیتش رو از دست بده و تو رو مقابل اونا نبینه...

راستش من برادر ندارم. فقط 3تا خواهریم. اصلا این رابطه برادر وخواهری رو نمی تونم درک کنم.توی جمع که ه ...

درکت میکنم عزیزم...

راهش فقط محبت کردن به خواهر همسر و کلا خانواده ی همسر هست...

یه مدت عزیزم تمرین کن وقتی از خونه ی خواهر شوهرت میای اصلا هیچی نگی....

اینطوری حساسیت همسرت کمتر میشه...

چون اونم حتما خسته شده وقتی می بینه بعد از مهمانی دعوا در پیش داره....

2706